Türkiye'nin en iyi haber sitesi

k'a giriş ve kayıt işlemi nasıl yapılır

Bugünlerde yediden yetmişe neredeyse herkes k sosyal medya sitesinden bilmektedir. Artık iki kişiden birinde mutlaka facebook üyeliği de bulunmaktadır.

Giriş Tarihi: 24.12.2014 16:33
Facebook'a giriş ve kayıt işlemi nasıl yapılır
k uygulaması günümüzde en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından bir tanesi durumundadır. Bu uygulama ile insanlar internet ortamında mesajlaşma, konuşma ve bağlantı paylaşma seçeneklerine sahiptir

Dünyanın dört bir yanından insan günümüzde facebook uygulamasını keyifle kullanmaktadır. Facebooka giriş yap seçeneklerine bilgisayar, akıllı cep telefonu ve tablet üzerinden sahip olunabilmektedir. Bu ünlü sosyal medya sitesine giriş yapmak için üye olmak yeterlidir. Üyelik işlemleri ücretsizdir ve kısa bir süre içerisinde yapılabilmektedir. Bugünlerde insanlar diledikleri anda diledikleri yerden facebooka giriş yap seçeneklerine sahiptir ve genellikle de insanlar bulundukları her noktada facebook uygulamasını kullanmaktadır. Milyonlarca insana hizmet eden facebook uygulaması günümüzün en popüler uygulamaları arasında yer almaktadır.

Bugünlerde yediden yetmişe neredeyse herkes facebook sosyal medya sitesinden bilmektedir. Artık iki kişiden birinde mutlaka facebook üyeliği de bulunmaktadır.

Peki, facebooka nasıl kayıt olunur?

Facebooka kayıt olmak için öncelikle bir mail adresi gereklidir.

Facebook üyeliği tamamen ücretsizdir ve bu uygulama her zaman ücretsiz kalacaktır. Facebooka kaydol seçenekleri için gerekli olan mail adresi bu ücretsiz adımlarda gereklidir. Maile gelen doğrulama kodları ya da linkleri hesabın aktive olması için gereklidir. Ardından belirli bilgiler siteye bildirildikten sonra üyelik işlemi tamamlanabilir. Facebooka kaydol işlemleri işte bu kadar kolaydır. Başka bir dünyayı içinde barındıran facebook, bugünlerde herkesin sevgilisi haline gelmiştir ve çocuklar bile bu uygulamayı kullanmaktadır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Facebook'a giriş ve kayıt işlemi nasıl yapılır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN