Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'ın yeni uygulamasını çok seveceksiniz

Ünlü fotoğraf paylaşım uygulamas 'ın yeni yayınladığı uygulaması, fotoğrafları daha boyutlu ve eğleneli kılacak.

Giriş Tarihi: 24.3.2015 10:27 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 10:28
Instagram'ın yeni uygulamasını çok seveceksiniz
Instagram üyeleri çektikleri fotoğraflarla yaratıcı kolajlar hazırlayıp sosyal ağlarda paylaşabilecekler.'ın yeni uygulaması fotoğraflarımızdan yaratıcı kolajlar yaratabilmemize olanak sağlıyor. Bu kolajları istediğimiz sosyal ağ mecrasında paylaşabileceğiz. Şimdilik 10 farklı kolaj şablonuyla hizmete girecek olan LayOut zaman içinde bu sayıyı artıracak. Kolajların içine 9 farklı fotoğraf koymak mümkün olacak.

LayOut, bu yıl Instagram'dan gelen ikinci yaratıcı uygulama olacak. Daha önce de HyperLapse yayınlanmış ve oldukça ilgi görmüştü. LayOut üzerinden kolaj yaptığınız Instagram fotoğraflarını, Instagram üzerinden paylaşmak zorunda da değiliz. Sadece kendimize de saklama şansımız var. Yani istediğimize gösterip, göstermemek bizim elimizde olacak.

Instagram üzerinde kolaj yapan bir çok uygulama var. Ancak Layout Instagram'ın kendi geliştirdiği bir uygulama olarak gelecek. LayOut üçüncü parti bir uygulama değil. Kullanıcılarının kolaj yapmaya çok meraklı olduğunu keşfeden Instagram sonunda orijinal bir uygulamayla kullanıcılarını memnun etmeye kararlı görünüyor. LayOut kullanımı son derece basit bir uygulama olarak tanımlanıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Instagram'ın yeni uygulamasını çok seveceksiniz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN