Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Google ve Asus'tan yeni modem geldi!

Geçtiğimiz yaz aylarında Google ilk kez bir model duyurarak büyük ilgi çekmişti.

Giriş Tarihi: 30.10.2015 10:48
Google ve Asus'tan yeni modem geldi!
Firma klasik ve kurması, kullanması zor modemleri eleştirerek OnHub isimli ürünün duyurmuştu. 200 Dolarlık fiyatıyla dikkat çeken Google OnHub modem, içerisinde 13 adet farklı anteni ile rakiplerine ciddi bir gözdağı vermişti. Şimdi ise ikinci OnHub modem duyuruldu.

Google, yeni bir OnHub modem duyurarak bu modem için Asus ile anlaştığını duyurdu. Google resmi blog sayfasında duyurulan bu gelişme, yeni bir video ile paylaşıldı. Yeni OnHub modemde "Wave Control" adı verilen ek bir özellik de bulunuyor.

Wave Control olarak adlandırılan bu özellik, bazı cihazlara kolayca öncelik tanımanızı sağlıyor. Aynı anda çok sayıda cihazın bağlanabildiği modemin üzerinde elinizi sallayarak bazı cihazlara öncelik tanıyabiliyorsunuz. Ancak bu özelliğin tüm detayları henüz bilinmiyor.

Yeni Google OnHub modemin teknik özellikleri kısmında ne gibi değişiklikler yapıldığı henüz tam olarak bilinmiyor. Açıklanan en önemli yenilik Wave Control özelliği gibi duruyor. Ayrıca OnHub'ın kendi yazılımının güncellendiği bilgisi paylaşılmış. Ancak bu güncellemeyi kullanıcıların yapması gerekmiyor. Çünkü OnHub'ın içerisinde cihazın kendi kendini kontrol etmesi için minik bir bilgisayar bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Google ve Asus'tan yeni modem geldi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN