Türkiye'nin en iyi haber sitesi

WhatsApp güncellendi

iPhone ve iPad kullanıcıları için WhatsApp'a yeni bir güncelleme yapıldı. 88 MB boyutundaki 2.16.11 güncellemesi, ile birlikte WhatsApp'ta beliren hataları düzeltiyor ve bazı yenilikler getiriyor.

Giriş Tarihi: 28.9.2016 10:16
WhatsApp güncellendi

Dünyanın en büyük anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a yeni bir güncelleme geldi. iOS kullanıcılarına özel yayınlanan güncellemede hata düzeltmeleri yapıldı ve bazı yenilikler getirildi.

WhatsApp'ın 2.16.11 sürüm güncellemesi şu yenilikleri içeriyor:

Bildiğimiz üzere Apple geride bıraktığımız haftalarda güncellemesini yayınlamıştı. Bu güncellemeyle birlikte WhatsApp'tan gelen bildirimlerin ses ayarları değişmişti. Son güncellemede bu sorunun çözülüyor. Eğer sorun hala çözülmediyse u kapatıp açmak gerekiyor.

WhatsApp'ta artık 'mention' yani '@' işaretini koyarak grupta istediğimiz kişinin dikkatini çekebiliyoruz. Yani bir kişi katılmış olduğu grubu sessize almış dahi olsa, mesaja onun ismini ekleyerek bildirim gitmesini sağlayabiliyoruz.

2.16.11 güncellemesinde iOS 10 kullanıcılarına yönelik yenilikler de bulunuyor. WhatsApp artık Siri ile birlikte kullanılabiliyor. Yani Siri'ye WhatsApp'tan mesaj gönderme veya arama yapma talimatı verilebiliyor. Bununla birlikte WhatsApp'tan gelen telefon aramalarını kilit ekranını açmadan cevaplayabiliyoruz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
WhatsApp güncellendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN