Erken rezervasyon fırsatları

Seyahat firmaları yeni sezon için erken rezervasyon dönemini başlattı. Kampanya kapsamında önemli indirim ve fırsatlar sunuluyor. Seyahatseverler bu dönemden faydalanarak önümüzdeki aylarda daha uygun fiyatlara tatil yapma ve seyahat etme şansı yakalayacaklar

Giriş Tarihi: 27.11.2016
Erken rezervasyon fırsatları
Türkiye'nin önde gelen tur firmaları yeni döneme seyahatseverleri yakından ilgilendiren fırsatlarla başladı. Erken rezervasyon kampanyaları kapsamında yüzde 50'lere varan indirimler söz konusu. Kampanyaların detaylarını tur firmalarının yöneticileri anlattı.

Etstur Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy
Kampanya dönemi her zaman avantajlı

Etstur olarak yüzde 45 indirim oranıyla başlayan erken rezervasyon dönemlerinin, her ay yüzde 5'lik oranda azalarak devam edeceğini açıklayan Etstur Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy, yerli misafire, erken rezervasyonun her zaman daha avantajlı olduğu hatırlatmasını yaptı. Ersoy bu yıl yerli turistin erken davranması gerektiğine ilişkin değerlendirmesinde şunları söyledi: "2017 ile rakamların olumlu şekilde düzeleceğini öngörüyoruz. Rusya'dan turist akışının tekrar başlamasıyla özellikle Antalya'da çok önemli doluluk artışları olacaktır. Rusya'daki artış beraberinde Rusça konuşan diğer ülkelerden gelen turist akışını da olumlu etkileyecektir. Bu sebeple özellikle Antalya bölgesini 2016'ya kıyasla 2017'de çok daha şanslı görüyoruz. Turist akışındaki bozulmada alternatif olarak iç pazar görüldüğü için geçen yıl özellikle Türk turistler çok avantajlı tatil imkânları yakaladılar ve daha çok tatile çıktılar. Bu dönem içerisinde uygulanan Erken Rezervasyon Sigortası ile tatilcilere konaklamalarından 72 saat öncesine kadar tatilini sorgusuz iptal etme güvencesi de sağlanıyor. "

Jolly Tur Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Figen Erkan
Fırsatlar iyi değerlendirilmeli

Jolly Tur erken rezervasyon kampanyalarının ilgi göreceğinden emin. Jolly Tur Genel Müdürü Figen Erkan bu dönemi müşteri memnuniyetine odaklı özel fırsatlarla açtıklarını belirterek şöyle konuştu: "Sezon fiyatlarına göre ortalama 9 taksitle ödemede yüzde 50'lik indirim sağlanması önemli bir fırsat. 2017 erken rezervasyonuna geçen yılın fiyatları ile başladık. Tatilcilere bu fırsatı iyi değerlendirmelerini tavsiye ediyoruz. Erken rezervasyon yaptırıp da planlarının değişmesiyle misafirlerimiz endişe etmesin. Bu durumda erken rezervasyon iptal güvence paketi devrede."

Prontotour Genel Müdürü Cenk Alptekin
Yerli turist bilinçlendi

Prontotour, erken rezervasyon döneminde yüzde 45'lere varan indirimler sunuyor. "Biz aslında 365 gün erken rezervasyon yapıyoruz" diyen Prontotour Genel Müdürü Cenk Alptekin, erken rezervasyon döneminin başlamasıyla yurtdışında yüzde 40, yurtiçi turlarda da yüzde 45'lere varan indirim avantajları başlattıklarını açıkladı. Alptekin şöyle devam etti: "Bu konuda yerli turist de bilinçlendi. Yurtiçi departmanımız da erken rezervasyon zilini çaldı." Alptekin, yurtiçinde birinci dönem erken rezervasyonun son tarihinin 12 Aralık olarak belirlendiğini de sözlerine ekledi.

Anı Tur Yönetim Kurulu Başkanı Veli Çilsal
Yurtdışı rotası da çizilebilir

Anı Tur'un erken rezervasyon otellerinde yerinizi ayırttığınızda; yüzde 50'ye varan indirimler, 9 aya kadar taksit imkanı ve kolay ödeme koşullarından yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca iptal-iade garantisiyle rezervasyon tarihine 72 saat kala koşulsuz ve kesintisiz olarak tatilinizi gönül rahatlığıyla iptal etme fırsatı sunuyor. Bu yıl Türkiye'den rezervasyon beklentisinin yüksek olduğunu belirten Anı Tur Yönetim Kurulu Başkanı Veli Çilsal, "Bu fırsatlardan yararlanan misafirlerimizin büyük bir kısmı tatil tercihini yurtiçi kıyılarında kullanıyor. Kıbrıs veya yurtdışı bir rota da çizebilirler" dedi.

Setur Turizm Müdürü Oktay Temeller
Tatile çıkmayan kalmasın

Erken rezervasyon kampanyasını başlatan Setur'un Turizm Müdürü Oktay Temeller şu bilgileri verdi: "Bu kampanyamızla kaliteli ve hesaplı bir tatil için misafirlerimize, farklı fiyat aralıklarında, her zevke ve bütçeye uygun yüzlerce otelde yüzde 50'ye varan indirimler sunmaktayız. Misafirlerimiz yalnızca otelleri uygun fiyata almakla kalmayıp, bu yıl da havalimanı transferlerinde erken rezervasyon indirimi fırsatından yararlanacak. Öte yandan 72 saate kadar gerçekleşen iptallerde yüzde 100 iade yapıyor, fiyatın değişmesi durumunda değişen fiyata göre de işlemi yeniliyoruz."

Tatilbudur.com Genel Müdürü Bülent Kuş
Hem indirim var hem taksit

Tatilbudur.com Genel Müdürü Bülent Kuş, Tatilbudur.com'da erken rezervasyon fırsatı ile yüzde 50'ye varan indirim seçeneklerinden ve 9 taksit imkanından yararlanılabileceğine dikkati çekti. Kuş, şunları söyledi: "Tatilbudur.com olarak yurtiçinde günlüğü 35 TL'den başlayan fiyatlarla tatil alternatifleri sunuyoruz. Tatilbudur.com kolay yönlendirmeler ile bilgisayar başında rezervasyon ve ödeme yaparak birçok otel seçeneği ile kişiye özel tatil planlama şansı veriyor. Misafirlerimizin tatil planını, taksit imkanları ve iptal sigortası şansıyla alması mümkün."

Gemi turunda da indirimi kaçırmayın
MSC Cruises'un erken rezervasyon birinci dönemi yarın sona eriyor. İndirimler Akdeniz, Norveç Fiyortları, Baltık başkentleri, Küba ve Karayipler, Ege-Adriyatik, İngiltere-İrlanda, İngiltere- İzlanda, North Cape, Balear Adaları ve Kanarya Adaları 2017 yaz dönemine ait tur paketlerini kapsıyor. Erken rezervasyonda kabin başı 800 Euro'ya varan avantajlardan faydalanılıyor. Royal Caribbean ise ikinci dönem erken rezervasyon dönemine devam ediyor. Kampanya bir tam, ikinci kişi yüzde 50 olarak sürüyor. Kampanyaya Türkçe rehber eşliğinde uçaklı paket programlar da dahil.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erken rezervasyon fırsatları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN