Villaya tombala baskını | Video

Villaya tombala baskını | Video
20.04.2021 | 12:29

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü tarafından alınan duyum ve yapılan takip sonucu, Kartepe İlçesinde bir villaya baskın yapıldı.  Villada tam 32 kişi, maske ve mesafe kuralları ile sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ederek, tombala diye tabir edilen oyunu oynarken yakalandı.

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler ile Kartepe İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri, Kartepe İlçesinde bir villada, tombala diye tabir edilen oyunun oynatıldığına dair duyumlara ulaştı.

Önceki akşam sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı saatlerde, bahse konu adreste bulunan villaya baskın yapıldı. Polis bile içeri girdiğinde gördüğü manzarada şaşkına döndü Normal şartlarda en fazla 10 kişinin kalabileceği villada tam 32 kişi, iç içe girmiş ve tüm koronavirüs tedbirlerini ihlal ederken yakalandı.

İçeride bulunan kişilerin her birine maske ve mesafe kurallarına uymamak, kumar oynamak ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlalden ayrı ayrı ceza uygulandı.

Öte yandan villada kumar oynattğı belirlenen kişiler hakkında da kumar oynamaya yer ve imkân sağlamak suçundan adli işlem yapıldı.

SON DAKİKA