Müge Anlı 2 Eylül Pazartesi canlı yayın tamamı tek parça hemen izle! Palu Ailesi dehşetinde yeni gelişme...

02.09.2019 | 13:21

Müge Anlı ile Tatlı Sert 2 Eylül 2019 Pazartesi canlı yayını ile yeni sezona girdi. Müge Anlı, yeni sezonun ilk yayınında Türkiye'yi sarsan Palu Ailesi dehşeti ile ilgili yeni yaşanan gelişmeleri ekranlara taşıdı.

MÜGE ANLI GERİ DÖNDÜ, TÜM PROGRAMLARI VE DİZİLERİ GERİDE BIRAKTI!

Hafta içi her gün atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert, sabah kuşağının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Kantar Medya tarafından alınan verilere göre, gün içerisinde yayınlanan 100 programın yer aldığı reyting ölçümünde gündüz kuşağında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert, en yüksek izlenme payı alan yapım oldu. Tüm Kişiler kategorisinde %23,01, AB Sosyal Statü'de %22,72 ve 20+ABC1 kategorisinde %25,45 izlenme payına ulaşarak Prime Time'da yayınlanan tüm dizi ve programları geride bıraktı.

3 GÜNDÜR HABER ALAMADIĞI KIZINA KAVUŞTU!

Anne Sevim Yıldırım, 30 Ağustos'tan beri kayıp olan kızını bulmak için dün canlı yayına geldi. 17 Şubat'tan beri evli olan kızı Derya Hosseınnejat Barış 30 Ağustos Cuma günü Mecidiyeköy metrobüs durağında eşiyle ufak bir tartışma yaşadı. Tartışma sonucu eşi Derya'yı bırakarak gitti. Kimliği ve telefonu eşinde kalan Derya'ya ulaşamayan aile çareyi Müge Anlı'da aradılar.

Anne Sevim Yıldırım'ın endişeli bekleyişi dün yayın sonrasında sona erdi. Günlerdir aradığı kızı Derya'ya yayın sonrasında kavuştu. Kızı Derya, eşiyle tartıştığı için kadın sığınma evinde kalmaya karar verdiğini fakat bunu kimseye söylemeyerek hatta ettiğini söyledi.

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

BİZE ULAŞIN