Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hızlı sayılacak tempoda gece muhabirliği yaptığım zamanlar hastanelere uğramadan etmezdim. Özellikle de devlet ve SSK hastanelerinde olumsuz tablolar, çoğu ekonomik nedenlerle oluşmuş yığınla sıkıntı manzarası serilirdi göz önüne.
İstanbul'da "kafayı fena taktığım" hastanelerden biri de Samatya SSK Hastanesi'ydi. Haftası geçmez; kapıdan olmasa bacadan, hasta kılığına girmiş halde acilden, kendimi kaybettirebildiğim ölçüde içerilerden, koridorlardan sızar her defasında ille bir olumsuzluk demeti derlerdim hastaneden.
Aradan şunca yıl geçti. Keser döndü sap döndü sonunda zaman döndü. Ben yine aynı hastanenin koridorlarında dolanıp özel odamda yatıyorum 2 aya yakındır.
KBB servisindeyim ve çoğu genç pırıl pırıl hekimin gözetimi altındayım.
Sadece onlar da değil başta hocaları olmak üzere dahiliye, fizyoterapi, enfeksiyon, üroloji ve daha pek çok servisten hekimler grubu sabah akşam ziyaretime gelip yakından izlemekte durumumu.

YAZARIN BUGÜNKÜ DİĞER YAZILARI
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN