Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yıllardır hepimizi eğlendiren, masaların üstünde dans ettiren, 'eller havaya' insan Serdar Ortaç, MS hastalığına yakalandı.
Bunu hepimiz biliyoruz.
Bilmekle kalmıyor; her gün yorgun, bezgin, bitkin, yanındakilerin yardımıyla yürüyen Serdar Ortaç fotoğraflarını görüyoruz.
Üzülüyoruz elbette. 'Geçmiş olsun' diyoruz, tez zamanda geçmesini diliyoruz.

REKLAM MI?
Ve fakat bir yandan da Serdar Ortaç'ın hastalığını Çeşmeler'de, sokaklarda, plajlarda yaşamasını eleştiriyoruz.
Yani eleştiriyorlar. 'Acaba bu bir reklam mı yoksa duygu sömürüsü mü? Hastalığını evinde barkında yaşasa, hayranlarını hayal kırıklığına uğratmasa, hop hop oynayan imajını sarsmasa mı?' diye soruyorlar.
Tabii dışarıdan ahkam kesmek çok kolay. Peki ya madalyonun öbür yüzü ne olacak?

BELKİ ONA MORAL VERİYOR
Belki Serdar Ortaç hastalıktan önceki yaşantısını bozmadan MS'i yenmek istiyor.
Belki ona aynen kaldığı yerden devam etmek moral veriyor. Belki kendini böyle daha iyi hissedeceğine, daha çabuk iyileşeceğine inanıyor.
Kimsenin acıyı da, sevinci de, hastalığı da, kederi de sindirme biçimi bir değil ki.
Bir olamaz ki. Bu doğrular listesi kimin elinde çok merak ediyorum. Kendilerine selam söylüyor, her haltı bilmeye devam etmelerini salık veriyorum.
Ben Serdar Ortaç'ın kendini kapatmamasına saygı duyuyorum. İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
YAZARA MAİL GÖNDER
BİZE ULAŞIN