Geleceğin sanatçıları

Büyükşehir Belediyesi İsmail Sürelsan Konservatuvarı, öğrencilere ücretsiz enstrüman kursu veriyor

Giriş Tarihi: 28.7.2016
Geleceğin sanatçıları
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı'na bağlı İsmail Sürelsan Konservatuvarı yaz kursları ile geleceğin sanatçılarını yetiştiriyor. Öğrencilerin yaz tatilini verimli kullanarak, kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, daha bilinçli bir nesil yaratarak kültürü oluşturmak amacıyla düzenlenen 'Enstrüman Yaz Kursları' büyük ilgi görüyor.

YETENEKLERİ GELİŞİYOR
Öğrencilere deneyimli eğitmenler eşliğinde piyano, , yan flüt, ritim, mandolin, kanun, keman, çello, ney, ud ve bağlamanın yanı sıra nota, solfej ve müziksel bilgi dersleri veriliyor. Öğrenciler, yeteneklerini geliştirerek, geleceğin müzisyenleri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

516 ÖĞRENCİ KATILIYOR
Öğrencilere müzik dolu bir yaz yaşatan Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı'nda enstrüman derslerinin yanı sıra tiyatro ve şan eğitimi imkanı da sunuluyor. 516 öğrencinin faydalandığı yaz kursunda en yoğun ilgiyi 209 öğrencisiyle piyano kursu görüyor. Konservatuvar yetkilileri, müzik derslerinin ve diğer sosyal aktivitelerin öğrencilerin kendilerini geliştirmelerinde, özgüvenlerinin artmasında önemli rol oynadığını belirterek, yetenekli öğrencilerin kendilerini yetiştirme imkanı bulduklarını vurguladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Geleceğin sanatçıları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN