Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türk filmlerinin marketi açıldı

Film i’nde yeni Türk filmlerinin pazarlanması ve önünün açılması konusunda buluşma noktası olacak Film TMR’nin açılışı yapıldı

Giriş Tarihi: 18.10.2016
Türk filmlerinin marketi açıldı
Medya ana sponsorluğunda düzenlenen Uluslararası Antalya Film i kapsamında Türk filmlerinin ulusal ve uluslararası iletişim ve pazarlama faaliyetlerine katkıda bulunmak üzere kurulan Film TMR'nin açılışı (Film Talent Markenting Rounds) yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı ve Festival Başkanı Menderes Türel, Film TMR etkinliklerine de ev sahipliği yapacak Cam Piramit'te konuyla ilgili bilgi verdi.

BAĞRINA BASTI
53 senedir lıların festivale inanılmaz bir destek verdiğini, ve sanatçıları bağrına bastığını ifade eden Türel, "Bir çok sanatçı dünyanın bir çok festivalinde böyle bir güzelliğin, içtenlik ve samimiyetin yaşanmadığını, bu durumun Antalya'ya özgü olduğunu söylüyorlar. Bu da festivalimize farklı bir özellik katıyor" diye konuştu. Festivalin açılış ve kapanış törenlerinin EXPO 2016 sergi alanında olması nedeniyle Cam Piramit'in festival merkezi olarak düzenlendiğini anlatan Türel, Cam Piramit ve AKM arasındaki yolun da Festival Yolu olarak düzenlendiğini söyledi. Türel, "Halkın festivalle buluşması adına Festival Yolu'nda söyleşi ve etkinlikler gerçekleşecek" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türk filmlerinin marketi açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN