'nın sır küpü çıktı

Uzun yıllar ’nda farklı departmanlarında ve iştiraklerinde yönetici pozisyonunda görev yapan M.K, Star Gazetesinden Cem Küçük’ün gündeme getirdiği Samanyolu TV Mali İşlerden sorumlu müdür yardımcı Ekrem Yalvak ile ilgili çok önemli açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 4.7.2015 17:19
Kumarbaz imam Hidayet Karaca'nın sır küpü çıktı

İşte isminin açıklanmasını istemeyen M.K'nın SABAH'a yaptığı açıklamalardan bazı başlıklar:

EKREM YALVAK 'DAN İZİNSİZ ADIM ATMAZ

Öncelikle şunu belirtmek isterim Ekrem Yalvak, Hidayet Karaca'dan habersiz bırakın ülke değiştirmeyi Samanyolu TV Binasından dışarı çıkamaz. Ekrem Yalvak, 90'lı yılların başında Hidayet Karaca'nın İzmir'de Zaman Gazetesinin temsilciliği yaptığı sırada tanışmışlar o günden buyana yanında çalışmaktadır. Hidayet Karaca Samanyolu TV'nin başına geldikten sonrada Ekrem Yalvak'ta paranın başına geçti…

NUN "CEMAATTEN DEĞİL" İDDİASI YALAN

Samanyolu Grubu dün Star'da yayınlanan haberden sonra Ekrem Yalvak'ın cemaatle ilgisi olmayan sıradan bir muhasebeci gibi göstermeye çalışıyor. Bu tamamen gerçek dışı. Ekrem Yalvak cemaatten bir isimdir ve Hidayet Karaca'dan sonra Samanyolu Grubu'nun içinde en etkili ikinci isimdir. Ancak Ekrem Yalvak zevk ve sefa düşkünüdür. Genel Müdür Hidayet Karaca cezaevinde iken sürekli Kıbrıs'a giderek hizmetin parasıyla kumar oynaması bu zaafını gösteriyor. Bunun gibi birçok tartışmalı insana ne yazık ki göz yumuluyor.

HİDAYET KARACA'DAN SONRA EN ETKİLİ İKİNCİ İSİMDİ

Yalvak, Hidayet Karaca'nın sır küpü ve grup içindeki en güçlü ikinci kişidir. Zaten cemaate ait şirketlerin hiç birinde mali işler birimi cemaatin içinden yetişmemiş, para trafiğinin mantığını bilmeyen hiç kimseye teslim edilmez. Cemaati şuan paniğe sevk eden şeyde budur. Kendisi lüks hayata düşkün, lüks arabalardan inmeyen, lüks markalar giyen biriydi. Bu yaşam biçimi biz çalışanlar için her zaman soru işareti olmuştu.

KARMAŞIK İLİŞKİLER YUMAĞI

Ekrem Yalvak, İzmir'de bulunduğu sırada tanışan muhtemelen Kazakistan'lı olan Limon Feyzulova isimli kadınla ilişkisi varmış. Bu kadın İzmir'de öğrenciymiş, mezun olduktan sonra Yalvak İstanbul'a getirtti ve cemaatin başka bir şirketinde çalıştırdı. Bu gizli ilişkiden daha sonra bir kız çocuğu dünyaya geldi, hatta çocuğun soyadı şuan Yalvak'tır. Hatta bu kadın hamile olduğunu anladığı an bir yıl ortadan kayboldu daha sonra çocuğu dünyaya getirdikten sonra tekrar görmeye başladık. Çevresine karşı bunun duyulmaması için de manevi kızım diyerek tanıtmaktaydı.

SAMANYOLU TV'YE VERİLEN EVLERİ ÇOCUKLARININ ÜZERİNE YAPTI

Yakın zamanda tasfiye edilen Dünya Pazarlama ve Samanyolu TV'ye reklam karşılığında sürekli ev, araba gibi ürünler gelir, bunlar çalışanlar düşük fiyatlı satılırdı. Bu medya dünyasında yapılan bir şey lakin Samanyolu'un da bu işlem EkremYalvak'ın kontrolündeydi ve her fırsatı kendisine veya yakınlarına peşkeş çekerdi. Bir defasında cemaate yakın iş adamları tarafından yapılan Sancaktepe ……… Evleri Samanyolu TV'ye reklam karşılığında daire verdi. Buradan gelen iki dairenin bir tanesi Ekrem Yalvak'ın oğlu Hamdullah'a diğeri ise gayrimeşru ilişki olan Limon Feyzulova'nın üzerine geçti. Limon Feyzulova hala bu evde oturmaktadır.

SAMANYOLU TV CEMAATİN YUMUŞAK KARNI

Samanyolu TV ve bu bünyede faaliyet gösteren pazarlama şirketleri en az Zaman Gazetesi kadar cemaatin yumuşak karnı. O yüzden bu "" haberlerinden çok rahatsız oldular. Apar topar Ekrem Yalvak gibi önemli bir ismin de istifa ettirilmesi de bu yüzden. Bu konu araştırıldıkça altından çok farklı ilişkiler çıkacağından eminim.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Kumarbaz imam Hidayet Karaca'nın sır küpü çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz