Demet ile İbrahim Kutluay çiftinden kötü haber!

2005 yılında muhteşem bir düğünle dünya evine giren Demet - İbrahim Kutluay çiftinden kötü haber geldi. Birlikteliklerinde 15 yılı geride bırakan ikili boşanma kararı aldı.

Giriş Tarihi: 12.10.2016 13:00 Güncelleme Tarihi: 12.10.2016 13:00
Demet Şener ile İbrahim Kutluay çiftinden kötü haber!

için gerekli talimatları veren Demet konuyla ilgili olarak Renkli Sayfalar'a yaptığı açıklamada 'Bu haberin muatabı ben değilim. Benim ailem dağılıyor reklamı mı düşüneceğim. Ben ailem deyip kocama inanıyordum. Ne zaman ki gerçekleri öğrendim...

Her ilişki biter ve yenisi başlar. Başka yere çekenlere selam olsun. Yakında Aslı Hatemi açıklama yapacak. Benim alnım ak, başım dik. 4 senedir neler yaşadığımı siz biliyorsunuz, zaten her şeyi de anlattınız. Boşanma kararını ben aldım. Çok mücadele verdim. Tüm detayları zamanı geldiğinde öğreneceksiniz. ' dedi.

Demet Şener'in avukatı Aslı Hatemi programa telefonla bağlandı ve şu açıklamayı yaptı:

"Şu an tarafımızdan açılmış bir boşanma davası söz konudu değil. Böyle bir durum olursa açıklama yapılacaktır. Ben aile mahremiteri açısından herkesten anlayış bekliyorum. Temennim çekişmeli bir sürece girmemek. Umarım böyle bir sürece girmeyiz.

Dava açıldığında müvekkilim adına gerekli açıklamayı ben yapacağım. Medeni kanunumuzda zina ve ihanet en ağır boşanma sebebidir. Bunu ispat ettiğiniz anda çok yüklü ve tazminat kazanırsınız. Ben boşanma sebebimiz hakkında şu an konuşamam takdir edersiniz ki."

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Demet Şener ile İbrahim Kutluay çiftinden kötü haber!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz