Alman turist Türkiye tutkunu

Türkiye düşmanlarının kara propagandası tutmadı. Alman turistler Türkiye’ye akın etti. Turizm şirketleri talebi karşılamakta zorlanıyor

Giriş Tarihi: 12.8.2018 08:52 Güncelleme Tarihi: 12.8.2018 09:14
Alman turist Türkiye tutkunu
Misafirperverliği görüyor, hiçbir ülkede alamadıkları hizmeti alıyorlar. Euronun Türk lirası karşısında değer kazanması ile birlikte çok ucuza tatil yapıyorlar. Seyahat uyarılarına kulak asmıyor, karalama kampanyalarına aldırış bile etmiyorlar. Almanlar, tatil için Türkiye'yi tercih edip yılın yorgunluğunu atıyorlar.

TALEP PATLAMASI VAR
Avrupa seyahat pazarının en büyük şirketlerinden biri olan Thomas Cook Almanya da bu durumu doğrularken, Türkiye'ye olan ilginin her geçen gün arttığına dikkat çekti. Thomas Cook şirketi, Türkiye'ye giderek artan talep nedeniyle uçuş koltuk sayısını yaz dönemi için 25 bin, sonbahar için ise 6 bin artırdığını duyurdu.

EN ÇOK TALEP EDLEN ÜLKE
Thomas Cook yetkilileri, Türkiye'nin Alman tatil pazarında en çok talep edilen ülkeler arasında yer almasının nedenini, "Seçkin ürünler, hizmetler sunması, euronun değer kazanması ve Türklerin misafirperverliği' olarak gösterdi. Şirket yetkilileri, talebi karşılamak için uçuş satın aldıklarını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alman turist Türkiye tutkunu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN