’nın AB temsilcisi

Maalesef, Avrupa’da ile ilgili kararlar, terör örgütü sempatizanı bu kadının hazırladığı raporlar doğrultusunda alınıyor

Giriş Tarihi: 22.5.2019
PKK’nın AB temsilcisi Kati Piri
TÜRKİYE'YE KARŞI PKK'YA YANDAŞ
Avrupa Parlamentosu'nun (AP) Türkiye düşmanı gibi çalışan raportörü Kati Piri, vahşi terör örgütü PKK'ya olan yakınlığını bir kez daha gösterdi. Yarın Hollanda'da gerçekleşecek parlamento seçimi öncesi Piri, PKK'lıları ziyaret edip, isteklerinin takipçisi olacağını dile getirdi ve "Geçen dönem olduğu gibi bu dönem de parlamentoya seçilirsem, açlık grevindekilerin talepleri için mücadele edeceğim" dedi.

APO'YA ÖZGÜRLÜK İSTİYOR
Lahey'de terörist başı Abdullah Öcalan'ın serbest bırakılması için açlık grevi yapanları ziyaret eden Kati Piri, PKK'lılara kendisine verdikleri destek için teşekkür de etti. Piri, "Seçimler için bana verdiğiniz destek çok büyük. Sokakta insanlar, 'Kürtler bizden senin için destek istediler' diyor. Desteğinizden dolayı teşekkür ediyorum. AP'de Kürtlere özgürlük mücadelesi vermeye devam edeceğim" şeklinde konuştu.

PKK'YI İYİ ANLIYORMUŞ

Daha önce PKK'nın Avrupa'da tehdit oluşturmadığı yönünde açıklama yapan Kati Piri, terörist başının fotoğrafları altında gerçekleştirdiği konuşmasında "Mücadelenizi iyi anlıyorum" dedi. AP seçimlerinde Hollanda İşçi Partisi (PvdA) listesinden aday olan Piri, FETÖ ve PKK'ya yönelik operasyonlara da karşı çıkmıştı.

DOSTLARI TÜRKİYE DÜŞMANI

Kati Piri, Türkiye aleyhinde ne varsa, Türkiye'ye kim karşıysa onun yanında durmaya özen gösteriyor. PKK'nın siyasi kolu HDP'nin hapisteki genel başkanı Selahattin Demirtaş ile Türkiye'nin sırlarını ifşa ettikten sonra firar eden Can Dündar, haliyle Kati'nin en iyi dostları.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
PKK’nın AB temsilcisi Kati Piri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN