Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nazilli Belediyesinden Emekli-sen Derneğine Otobüs Desteği

Giriş Tarihi: 5.8.2015 18:58 Güncelleme Tarihi: 6.8.2015 05:34
Nazilli Belediyesinden Emekli-sen Derneğine Otobüs Desteği
Nazilli Belediyesi Türk Emeklileri Emekli-Sen Derneği’nin Nazilli Şubesi dernek üyeleri için düzenlemiş olduğu sosyal ve kültür gezisine otobüs desteğinde bulundu.
Nazilli Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü Emekli-Sen Derneği Nazilli Şubesi’nin düzenlemiş olduğu 2 gün 1 gecelik Gökova, Dalyan, Köyceğiz, Göçek, Kayaköy, Fethiye, Ölüdeniz, Kelebek Vadisi ve Saklıkent Kanyonlarını gezecek olan Emekli-Sen Derneği üyelerine ücretsiz otobüs desteğinde bulundu.
Nazilli Belediyesi bugüne kadar okullara, derneklere ve odalara verdiği desteğe bir yenisini daha ekleyerek Emekli-Sen Derneği Nazilli Şubesine ücretsiz otobüs vererek düzenledikleri sosyal ve kültürel gezilerine destek verdi. Türk Emeklileri Emekli-Sen Derneği Nazilli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Taş tarafından Nazilli Belediyesine gönderilen dilekçeyi karşılıksız bırakmayarak otobüsü üyelerin hizmetine tahsis eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık Emeklilerin sıkıntılarına bir nebze de olsa yardımcı olabilmek adına Nazilli Belediyesi olarak üzerlerine düşen görevi yerine getirdiklerini ifade etti. Ömürlerinin yarısını çalışarak geçirdikten sonra emekli olan kişilerin sosyal ve kültürel anlamda hayatlarına renk katmaları taraftarı olduğunu belirten Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık “Emeklilerin sosyal hayatlarını canlandırmak ve birlikte vakit geçirebilmelerini sağlamak amacıyla düzenledikleri sosyal ve kültürel gezilerine destek olabildiysek ve çorbada tuzumuz bulunduysa ne mutlu bize” dedi.
Geziye çıkar çıkmaz Nazilli Belediyesi tarafından kendileri için tahsis edilen otobüsün önünde çekildikleri fotoğraf ile Sosyal medya hesabı üzerinden teşekkürlerini sunan Emekli-Sen Derneği Başkanı Hüseyin Taş Kültürel ve Sosyal etkinliklerin her zaman destekçisi olan ve Emekli-Sen Derneği Nazilli Şubesi’nin her ihtiyacında yanlarında olup gerekeni yapmaya çalışan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve ekibine teşekkür etti. Başkanı Hüseyin Taş sosyal paylaşım hesabına “Emekli Sen Nazilli Şubesi’nin düzenlediği Fethiye gezisi başladı. bize otobüs tahsis eden Belediye Başkanımız Haluk Alıcık Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” ifadelerini yazdı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nazilli Belediyesinden Emekli-sen Derneğine Otobüs Desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN