Valİ Ercan Topaca muhtarlarla buluştu

Valisi Ercan Topaca, Antakya ve Defne’nin mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek yapılacak çalışmalarla ilgili görüş ve önerilerde bulundu

Giriş Tarihi: 9.5.2016
Valİ Ercan Topaca muhtarlarla buluştu
Valisi Ercan Topaca, Antakya ve Defne ilçelerindeki muhtarlar ile bir araya geldi. Toplantıya Vali Yardımcıları Mahmut Hersanlıoğlu, Bilal Bozdemir, Antakya Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Defne Kaymakamı Hakkı Uzun, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Turgay Aras, Emniyet Müdürü Uludağ, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, kurum müdürleri ve çok sayıda muhtar katıldı.

TOPLANTILAR SÜRECEK
Muhtarlarla öğle yemeği yiyen Vali Topaca, "Bir değerlendirme toplantısı yapmak için bir araya gelerek hem muhtarlarımızı dinlemek hem de bizim beklentilerimizi paylaşmak istedik. Bu toplantıları her ilçede yapacağız" dedi. Hatay'da konuk edilen Suriyelilere herkesin elinden gelen hassasiyeti göstermesi konusunda beklentilerini anlatan Vali Topaca, "Ancak ülkemizin kurallarına uymayan kişi ya da kişiler kim olursa olsun hangi uyruktan olursa olsun gereken cezayı görür" dedi.

DUYARLILIK ŞART
Muhteşem bir doğaya sahip Hatay'ın güzelliklerinin bozulmaması için orman yangınları konusunda da duyarlılık oluşturması gerektiğinin altını çizen Topaca, özellikle anız yangınları konusunda herkesi uyardı. Yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle muhtarlardan ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırılması konusunda çok hassas olmalarını isteyen Vali Topaca, "Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da bize yakışan bir olgunluk ve yardımseverlik içinde çalışmalarımızı sürdürelim" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Valİ Ercan Topaca muhtarlarla buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN