Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hentbolda lider

Giriş Tarihi: 26.8.2016
Hentbolda lider

Kurulduğu günden bu yana 110 lisanslı sporcuya ulaşan Modaspor Kulübü Hentbol Takımı elde ettiği dereceler ve sporcu sayısı ile dikkatleri çekiyor

'da Şakirpaşa Mahallesi'nde işadamı Hasan Güler'in girişimleriyle kurulan Modaspor Kulübü Hentbol Takımı, gençleri spor salonlarına çekiyor. Kulüp Başkan Yardımcısı ve antrenör gözetiminde çalışmalarını sürdüren takım, kurulduğu günden bu yana beş kategoride 110 lisanslı sporcuya ulaştı. 8 aylık dönemde sporcu fabrikasına dönüşen Modaspor, Türk sporuna yeni yıldız adayları yetiştirmenin haklı gururunu yaşarken, teknik adam Güler, "Hedefimiz sayımızı 300 lisanslı sporcuya çıkararak bölgede önemli bir yer edinmek" dedi. Genç nüfusun yoğun olduğu Şakirpaşa'da Gençlik Hizmetleri ve İl Müdürlüğü Spor Salonu'nda çalışan takım tatil bilmiyor.

HEDEF BELİRLİYOR LAR
Antrenör Güler, "Kenar mahalle kulübü olarak bilinmemize rağmen çalışmalarımızı profesyonel anlamda yürütüyoruz. Her gencin spora yatkın bir vücuda sahip olmasının avantajını onlara fark ettiriyoruz. Düzenli antrenmanlar ve rakiplerimizle yaptığımız müsabakalarda takım oyununu ortaya koyup sporcularımıza hedefler belirliyoruz" dedi. Çalışmalara başladıkları günden bu yana kendilerine desteklerini esirgemeyen kurumlara teşekkür eden Güler, "Şakirpaşa Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kemal Akkış, Nuri ve Zekiye Has Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Kadriye Koç, Şakirpaşa Anadolu Lisesi Okul Müdürü Vahap Kaplan ve Beden Eğitimi Öğretmeni Berna Erdem'e teşekkür borçluyuz" diye konuştu.

"BAŞARI YOL HARİ TAMIZ "
Hentb ol branşında 5 kategoride çalışmalarına devam eden Modaspor Kulübü'nün, her kategoride yakaladığı başarıyı istikrarlı bir şekilde artırma çabası içerisinde olduğunu beliren Murat Güler, "Genç Kızlar'da Adana ikinciliği, Genç Erkekler'de üçüncülük, Yıldız Kızlar ve Erkekler ve yine Küçük Kızlar'da Adana birinciliği elde ettik. Yeni sezonda daha büyük oynayacağız" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hentbolda lider
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN