Bulvardaki ilk geçiş Erkoç’tan

Toplam 6 şeritli bölünmüş yol olarak lıların hizmetine sunulan Sümbüllü Bulvarı’nda ilk geçişi kendi kullandığı araçla Başkan Erkoç yaptı.

Giriş Tarihi: 19.9.2016
Bulvardaki ilk geçiş Erkoç’tan
Büyükşehir Belediyesi'nin hummalı çalışma sonrası Kurban Bayramı'na yetiştirdiği Sümbüllü Bulvarı trafiğe açıldı. Sümbüllü Bulvarı 3 gidiş 3 geliş toplam 6 şeritli bölünmüş yol olarak Kahramanmaraş halkının hizmetine sunuldu. Sümbülü Bulvarı'nın trafiğe açılışında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, direksiyona geçip aracı kendisi kullanarak ilk geçişi gerçekleştirdi.

YOĞUN ÇALIŞMA
Sümbüllü Bulvarı ile birlikte bölgede yapılan kavşak düzenlemesiyle beraber 7,5 kilometre gidiş 7,5 kilometrede geliş olmak üzere toplamda 15 kilometre bölünmüş yol yaptıklarını açıklayan Başkan Erkoç, "Hem doğudan batıya, Mehmet Ali Kısakürek Bulvarı'nın devamını yaptık hem de kuzeyden güneye bağlantı olan bir bulvarımız oldu. Çalışmalarımız bununla sınırlı kalmayacak. İlçelerimizde, kırsal mahallelerimizde yoğun bir yol çalışmamız var" dedi.

"PROBLEM KALMAYACAK
Büyükşehir Belediyesi olarak gündüz çalışmaya devam ettiklerini vurgulayan Başkan Erkoç, "2017 yılının sonunda merkezde yapacağımız bazı battıçıktı ve köprülü kavşaklarla trafik sorununu azaltacağız. Bununla beraber, yeni otoparklar yapıyoruz. Arasa Camii yanına 1000 araçlık otopark yapıyoruz. İhalesini yaptık, yakında inşaatı başlayacak. İnşallah 2017 sonunda Kahramanmaraş'ın otopark ve yol problemi kalmayacak" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bulvardaki ilk geçiş Erkoç’tan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN