Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adanalılardan özür dilesinler

SABAH Gazetesi’ni ziyaret eden İl Başkanı Mehmet Ay ve Milletvekili Tamer Dağlı, ’na saldırıyı gerçekleştiren ’lilerin Adanalılardan özür dilemesi gerektiğini söylediler

Giriş Tarihi: 22.5.2020 ABONE OL
Adanalılardan özür dilesinler
Sabah Gazetesi Adana Bölge Temsilcisi Ersin Ramoğlu ile Adana Haber Müdürü Melih Torunlar'ı ziyaret eden AK Parti Adana İl Başkanı ve AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, geçtiğimiz hafta CHP Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı Eren Yıldırım ve ailesinin Vefa Sosyal Destek Grubu'na yapılan çirkin saldırıyı değerlendirdi. Milletvekili Tamer Dağlı, "Bunların amacı yardımları sabote etmek ve olay çıkartmaktı, bunu da başardılar" derken, Mehmet Ay ise, "Saldırı direk devlete yapılmıştır. CHP'liler Adanalılardan özür dilemelidirler" dedi.

AKIL TUTULMASI YAŞIYORLAR
Van'da Vefa Sosyal Destek Grubu'na yapılan saldırının Adana'da da CHP'liler tarafından yapılmasını kınadıklarını ifade eden AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay, "CHP şu an bir acziyet içerisinde ve yöneticileri de akıl tutulması yaşıyor. Ortada soru sormak yok. İhtiyaç sahiplerine yapılan yardımları engellemeye çalışıyorlar. Resmen organize olmuşlar. Art niyetli oldukları görüntülerde mevcut. Bu saldırıyı kınamıyorsanız o zaman bu saldırının arkasındanız ve destekliyorsunuz. CHP'li yöneticilerin bu konudan üzüntü duyup kaymakamımızdan, emniyet teşkilatımızdan ve Adanalılardan özür dilemesini bekliyoruz" diye konuştu.

PSİKOLOJİK BİR VAKA
CHP'lilerin insanları bölmek ve sorun yaratmak için ellerinden geleni yaptığının altını çizen AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı ise, "İlk önce şunu soruyorum. CHP'nin gençlik kolları başkanı gece o saatte hangi niyetle orada? Vefa Sosyal Destek Grubu adına dağıtım yapan arkadaşları kayda alıyor. Bu bir başlı başına bir sorun. Bir de onu Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'a gönderiyor. Gecegündüz yardım ulaştıran gruba hakaret ediyor, terörist diyor. Şahıs resmen psikolojik bir vaka. Bir başkası niye yapmıyor. Tek amacı bu işi sabote etmek olay çıkartmak ve bunu da başardılar" şeklinde konuştu.

AYAĞIMIZA BAĞ OLMASINLAR
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ay, "CHP'li yöneticiler milletin hayrına olan işlerle uğraşınlar ayağımıza bağ olmasınlar. Bizim büyük Türkiye hayallerine ulaşmak için yapacak çok işimiz var. Yaptığımız dev projeler ortada. Bizim yalanla, zorbalıkla, şiddetle geçirecek zamanımız da tahammülümüz de yok. CHP'yi milletin diliyle konuşmaya davet ediyorum" dedi.

ARKADAŞINA GÖNDER
Adanalılardan özür dilesinler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA