Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman, hangi gün açıklanacak? 2019 EGM PA ile sonuç sorgula!

Binlerce bekçi adayını yakından ilgilendiren bekçilik mülakat sonuçları için geri sayım başladı. Aralık ayına girdiğimiz şu dönemde adaylar gözlerini Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi'ne çevirdi. Uzun bir süredir sonuçların açıklanmasını bekleyen adaylar arama motorlarında "" araştırması yapıyorlar. Bekçi olma hayali kuran vatandaşlar konu ile ilgili son durumu merak ediyor. Peki, bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Sonuç sorgulama ekranına ve konu ile ilgili en güncel detaylara haberimizin içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Giriş Tarihi: 8.12.2019 06:39 Güncelleme Tarihi: 8.12.2019 06:40
Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman, hangi gün açıklanacak? 2019 Bekçilik sözlü mülakat sonuçları EGM PA ile sonuç sorgula!

"Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı mı?" sorusunun yanıtını arayan binlerce bekçi adayı gözlerini Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi'ne çevirdi. Yakından takip eden adaylar sözlü mülakat aşamalarının tamamlanmasının ardından heyecanla sonucu bekliyorlar. Aralık ayına girdiğimiz şu dönemde heyecanın giderek daha da arttığı ne zaman açıklanacak? Haberimizin içeriğinden bekçilik sözlü mülakat sonuçları sorgulama ekranına ulaşabilir, konu ile ilgili güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

BEKÇİLİK MÜLAKAT SONUÇLARI AÇIKLANDI MI? 2019 BEKÇİLİK SÖZLÜ MÜLAKAT SONUÇLARI SORGULA!

Haberimizin içeriğinden bekçilik mülakat sonuçları ile ilgili bilgiler ile sonuç sorgulama ekranına ulaşabilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman, hangi gün açıklanacak? 2019 Bekçilik sözlü mülakat sonuçları EGM PA ile sonuç sorgula!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN