Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Madonna yüz germe tekniği nedir?

Madonna yüz germe tekniği nedir? Cildimiz zaman içinde dış etkenlerden ve sosyal yaşamdan dolayı yaşlanma ve yıpranma nedeniyle çeşitli sorunlarla karşılaşılabilir. Bunların başında güneş gelir.

Giriş Tarihi: 21.1.2016 14:42

Cildinizdeki Sorunlar Nedir Neden oluşur?

Cildimiz zaman içinde dış etkenlerden ve sosyal yaşamdan dolayı yaşlanma ve yıpranma nedeniyle çeşitli sorunlarla karşılaşılabilir. Bunların başında güneş gelir. Sıcak, soğuk, nem, rüzgâr, kuru hava ve kimyasal maddeler cildimizde yaşlanmaya ve yıpranmaya neden olan etkenlerdir. Yaşla ilişkili olabileceği gibi genç yaşlarda bile cildimizde sarkma, kırışıklık, cilt yüzeyinde gözenek, akne, leke, sivilce izleri (kırmızı kahverengi lekeler) ve ton farklılıkları oluşabilir.

Madonna yüz germe tekniği nedir?

Madonna Lift Yüz Germe Neden Tercih Edilir?

Ciltteki yaşlanmayı geciktirmenin ameliyatsız yönteminde günümüzde yeni bir lazer teknolojisi olan Smartxide DOT bize madonna lift,te uygulanan lazer sistemi cildin içten dışa tüm katmanlarına güvenli bir şekilde ulaşarak dokuyu yenileyip ve onanarak tedavi imkânı sağlamaktadır. Bu sorunlarla karşılaşan kişiler cerrahi yöntemler dışında ameliyatsız, hastanesiz, günlerce bandajı bir yüz korsesi ile yaşamını etkilemesin, ve uzun süren yara iyileşmeleri yerine daha kolay çözümler aramanın haklılığını yaşamaktadırlar.Bu tarz sorunların giderilmesi için uzun süren tedaviler ve seanslar yerine "Tek Seansta" çözüme ulaşmak haklı bir tercih sebebi olmaktadır. Dünyaca ünlü pop star yıldızı Madonna,nın cerrahi yerine bu uygulamayla yüz Çevresindeki sorunları çözüme kavuşturması sonrasında bir çok hekim ve hasta tarafından tercih sebebi olmuş adına Madonna lift olarak magazinsel bir boyut katmıştır.

Madonna Lift Yüz Germe Uygulamasının Faydaları Nedir?

Tek Seanslık bir uygulamadır.
Cildi sıkılaştırır.
Tüm cilt tiplerine uygulanabilir.
Cilt yüzeyindeki ince ve derin çizgileri giderir,
Ciltte oluşan sarkmaları giderir.
Ciltte oluşan gözenek ve skar (sivilce) izlerini giderir.
Ciltte oluşmuş ton farklılıklarını (kara sarı solgunluğu) giderir.
Cildin yüzeyindeki pürüzleri giderir ve yenilenmesini sağlar.
Ciltte yoğun anti aging ve yapılanmayı sağlar yeni hücre oluşumu sağlar.
Uzun süren tedaviler ve bakımlarla uğraşmanıza ve gerek kalmaz.
Ameliyat sonrası dikiş izi iyileşmesi yüz bandajı takılması gibi zorunlu durumlara gerek kalmaz.
Ameliyata en yakın sonucu sağlar cilt yapısına göre uygulama sonucu cildi 10 ile 15 yıl geriye götürür.
Sonuçları Kalıcı olup yaşlanma karşıtı bir tedavidir.
Sistem FDA Onaylıdır.

Madonna Lift Yüz Germe Tedavisi Ne zaman Yapılır ve İşlem Sürecinde Nelerle Karşılaşacağız?

Bu tedaviyi genelde sonbahar kış ayalarında yapılmasını öneriyoruz,işlem sonrasında ciltte yoğun uyarılma nedeniyle 5 ile 7 gün arasında değişebilen sürede kızarık, ödem, cilt yüzeyinde hafif pullanma şeklinde soyulmalar beklenen etkidir. Uygulama sonrasında cildinizdeki olumlu değişikliği ciddi anlamda 5 gün sonra göreceksiniz 5. gün sonrasında sizi sosyal hayattan günlük yaşamınızda alı koyacak bir durum olmayacaktır.Cildiniz bu süreçten sonra her geçen gün kendini yenilenmeye, germeye devam edecektir bir nevi kendi kendi onaracak ve yaklaşık bu süreç 3 ile 6 arası devam sürecektir.
Madonna lift olarak bilinen yüz germe işlemi, daha genç görünmenin ameliyatsız bir yöntemi olarak son yıllardaki en popüler uygulamalardan biri haline gelmiştir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Madonna yüz germe tekniği nedir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN