ile hangi kusurlar giderilir?

Giriş Tarihi: 22.1.2016 11:13

Yüzünüzdeki kusurları ile giderebilirmiyiz? Estetik operasyonlarda hastaların yle ilgili başlıca üç beklentisi; iyi görünüş, iyi nefes alabilmek, estetikten sonra morluk ve şişliğin oluşmamasıdır.

Estetik operasyonlarda hastaların burun estetiğiyle ilgili başlıca üç beklentisi; iyi görünüş, iyi nefes alabilmek, estetikten sonra morluk ve şişliğin oluşmamasıdır.

Yüzünüzdeki kusurları burun ameliyatı ile giderebilirmiyiz?


Her hastanın nden beklentisi burnundaki dış görüntü ve iç sorunlarla şekillenir. Burun içindeki C şeklinden kaynaklanan sorun yüzünden oluşan deviasyon nedeniyle sağlıklı nefes alıp vermenin mümkün olmadığı durumlarda estetik operasyonlarda en çok düzeltme yapılan kusurlar şunlar:
  • Burnun dışında eğri, kemerli, geniş bir görüntü varsa düzeltilir.
  • Burun ucunda düşüklük olması, hem kadınların hem erkeklerin düzeltilmesini istedikleri kusurlar arasında yer alır.
  • Burun estetiğinde kusurları düzeltirken burun ucuyla dudak arasında bulunan, kadınlarda ve erkeklerde kendine özgü açıları sağlamak gereklidir. Kadınlarda burun ucu, erkeklere göre daha kalkık olmalıdır.
  • Özellikle erkeklerde görülen ve 'boksör burnu' denilen geniş burun yapılarını düzeltirken de doğal bir görüntü yaratmaya çalışılır. Geniş bir burnu çok fazla daraltmak da hastanın burun deliklerinin küçülmesine neden olacağından nefes alıp vermede ciddi sıkıntılara yol açabilir.
  • Eğer burun içinde etler varsa bunlar radyofrekans yöntemi ile küçültülür.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Burun ameliyatı ile hangi kusurlar giderilir?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN