Türkiye'nin en iyi haber sitesi

nedir ve nasıl yapılır?

nedir? estetiği nasıl yapılır? Yüzümüzde, yaşlanmaya bağlı olarak, sarkmalar, gevşemeler, kırışıklıklar ve cilt yapımızda değişiklikler olur. Yaşın ilerlemesi dışında, sigara v.b dış etkenlerde görüntümüzün bozulmasına sebep olur.

Giriş Tarihi: 22.1.2016 15:39 ABONE OL
Yüzümüzde, yaşlanmaya bağlı olarak, sarkmalar, gevşemeler, kırışıklıklar ve cilt yapımızda değişiklikler olur. Yaşın ilerlemesi dışında, sigara v.b dış etkenlerde görüntümüzün bozulmasına sebep olur. Yüzümüzde tüm bu şikayetleri düzeltmek için Yüz Germe Ameliyatları yapılır. Mini, Orta, Tam yüz germe ameliyatı terimleri kullanılır. Mini, orta ve tam yüz germeye mi ihtiyacınız olduğunu öğrenmeniz için, karşılıklı bir plastik cerrahi doktoruna muayene olmanızı tavsiye ederiz.

Yüz estetiği nedir? Yüz estetiği nasıl yapılır?


Yüz Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?
Tüm estetik ameliyatlarda, cerrahi işlem yapılır. Fakat izler görünen yerlerde olmaz. Yüz germe ameliyatında, hiçbir kesi yeri dışarıdan görülmez. İnternette uygulamanın nasıl yapıldığı ayrıntılı açıklamalarını okumanız yerine, bir estetik doktorundan karşılıklı bilgi almanızı tavsiye ederiz. Yüzümüz, hayata merhaba dediğimiz, hayatı gördüğümüz, işittiğimiz, kokladığımız bölgemizdir. Bu yüzden de kişilerin en korktuğu ameliyatlardan biridir. İyi bir plastik cerrah ile başarılı sonuçların alındığı bir ameliyattır. Bu yüzden bu ameliyatın nasıl yapıldığını, görsel şekillerle karşılıklı bilgilendirmek için bizden randevu almanızı rica ederiz.

Yüz germe ameliyatları hastane ortamında ve genel anestezi altında yapılır. Bu ameliyatlarda, yüzün destek dokusu güçlendirilir ve fazla deri çıkartılır.

Yüz Germe ameliyatının ayrıntısı çoktur. Yanaklar, göz çevresi, kaşlar, burun, alın, boyun ve çene bir bütün olarak değerlendirilir.
"Yüz Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır" video anlatımını izleyebilirsiniz.


Yüz germe ameliyatı ile aynı seansta boyuna yönelik girişim yapılabilir mi?
Genellikle yüz ve boyun yaşlanması birbirine paralel olur. Aynı ameliyatta hem yüz hem de boyun gençleştirme yapılması mümkündür. Eğer gerekliyse Lazer liposakşın da ilave edilir.


Yüz Germe Ameliyatı Öncesi Hangi Bölgeler Değerlendirilir?
Göz Kapaklarında oluşan sarkmalarının ve torbalamalarının giderilmesi,
Kaş ve göz çevresindeki kırışıklıklarının giderilmesi,
Boyun bölgesindeki problemlerin giderilmesi,
Yüzümüzün genelinde çökmüş, deformasyonların giderilmesi,
Yanak ve çevresindeki sarkmalar ve boşlukların giderilmesi

ARKADAŞINA GÖNDER
Yüz estetiği nedir ve nasıl yapılır?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA