Türkiye'nin en iyi haber sitesi

videolarını ve 'e dönüştürme

- video dönüştürücü ücretsiz indirmek mümkün.

Giriş Tarihi: 13.2.2015 10:23 Güncelleme Tarihi: 13.2.2015 10:27
Youtube videolarını mp3 ve mp4'e dönüştürme
bilindiği üzere herkes tarafından bilinen ve en çok video izlenen sayfa. Youtube'dan video indirmekte oldukça kolay Google eklentisiyle youtube videolarını indirebilirsiniz. Youtube'dan indirdiğiniz videoları formatına dönüştürebilir ve dilediğiniz elektronik cihazda kullanabilirsiniz.

Youtube mp3 dönüştürücü zirvede. YouTube aylık 1 milyardan fazla kişiye hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi YouTube'da bulunan şarkıları kolayca telefon veya bilgisayarınıza indirebilir, internet yokkende bu şarkıları dinleyebilirsiniz.

Hatta isterseniz YouTube'da bulunan hazır müzik listelerini indirerek kendinize bir playlist oluşturabilirsiniz. Yerli ve yabancı bir çok şarkı, türkü, ilahi ve müziklerin bulunduğu YouTube şarkılarını mp3 formatında indirin. YouTube video formatı olarak Flash Video Formatı (*.flv) kullanmaktadır. Web sitesinde istenen video klipler Flash Video olarak izlenebilmekte veya bilgisayara *.flv formatında dosya olarak indirilebilmektedir. Video klipleri izlemek için Adobe Flash plug-ini bilgisayarda kurulu olmalıdır. Eklenen video klipler YouTube tarafından otomatik olarak 320×240 pixele küçültülerek Flash Video Format'a (.flv) dönüştürülmektedir. Mart 2008'de yüksek kalite olarak 480×360 piksel seçeneği eklenmiştir.Şu anda 720p ve 1080p mevcuttur, ayrıca en son teknoloji piksel seçeneği olan 4K teknolojisi mevcuttur. AVI, MPEG veya Quicktime gibi video formatına sahip videolar kullanıcı tarafından YouTube'a en fazla 1 GB kapasitesinde yüklenebilmektedir. YouTube platformunda kullanıcılar var olan video klipleri izleyebilmekte ayrıca istenildiğinde kendi video klibini YouTube'a ekleyebilmektedir. Bu platformda yer alan kullanıcının geliştirdiği içerikler, kişisel amatör klipler, video klipler film, TV programları parçacıkları ve müzik videoları'ndan oluşmaktadır. Kullanıcılar tarafından YouTube'a günlük yaklaşık 65.000 adet yeni video klip eklenmekte ve 100 milyona yakın video klip izlenmektedir. Kullanım koşullarına uymayan video klipler kullanıcıların bildirimleri ile YouTube yetkilileri tarafından incelenerek silinmektedir. Tube üyeleri izledikleri video klipleri değerlendirip not verebilmekte ve ayrıca izledikleri video klip hakkında yorum yazabilmektedir. YouTube, videolara HTML 5 özelliğini ekleyerek Flash Player'a gerek duyulmuyor. Bu özellik sadece IE9, Firefox 4+, Chrome ve Opera güncel sürümünde mevcuttur. Not: IE9, Windows XP'yi desteklememektedir. YouTube dünyanın en iyi video paylaşım sitesi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Youtube videolarını mp3 ve mp4'e dönüştürme
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN