'in özellikleri belli oldu!

Çıkmasına uzun zaman olan yeni amiral gemisi hakkında yeni spekülasyonlar var.

Giriş Tarihi: 20.6.2016 11:31 Güncelleme Tarihi: 20.6.2016 11:41
Samsung Galaxy S8'in özellikleri belli oldu!

hakkında irili ufaklı dedikodular vardı, ama şimdiye kadar hiç biri bu yeni iddia kadar olmadı. Wccftech sitesinin Çinli kaynaklara dayandırdığı raporuna göre, Samsung Galaxy S8'de çift kamera yer alacak. Çift kamera modülünün yüksek olasılıkla Samsung Motors (Semco) tarafından geliştirilmiş olacak. Geçtiğimiz sene iNews 24 ve farklı birkaç kaynak, 'un kamera modülü üstünde çalıştığını ileri sürmüştü. Ayrıca dijital kamera ve lens tedarikçisi Altek'in başkanı Hsia çift kamera sisteminin akıllı telefonlarda yaygınlaşacağını iddia etmişti. Birçok analist uzun zamandır, çoğu şirketin çift kameraya geçiş yapacağını söylüyor. Eldeki tüm bu verilere bakarsak, Samsung'un 'de çift kamera modülünü kullanması hiç de şaşırtıcı bir sonuç değil.

Gelelim yeni raporun diğer çekici noktasına. VR'ın artan popülaritesi ile S8'de, 4K çözünürlüğünde (2160x3840) ekran olması bekleniyor. Böyle bir ekran kuşkusuz gibi şarjdan yiyecektir, eğer söylenti doğruysa telefonda yüksek kapasiteli pil olacaktır. Tabii pil konusunda Samsung, özel bir çözüm de sunabilir.

Düşük güç tüketen Snapdragon 830 sistemçipi ve diğer parçalarla birlikte, şarj dengelenebilir. Raporda S8'in toz ve su geçirmezlik özelliği hakkında hiçbir kelime edilmemiş, ama Samsung, S8'de IP68'den vazgeçmez. Şimdilik söylentiler bu kadarla sınırlı. Elimize yeni bilgiler geçtikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Galaxy Note 7 edge en başta az sayıda üretilecek

Hasan Uğur Nayır

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Samsung Galaxy S8'in özellikleri belli oldu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN