Türkiye'nin en iyi haber sitesi

için Outlook 365 güncellendi!

Outlook 365 için bugün önemli bir kullanıcıları için yayınlandı. Yeni güncelleme ile birlikte kullanıcıları neler bekliyor? Hep beraber inceleyelim!

Giriş Tarihi: 20.6.2017 12:21 Güncelleme Tarihi: 20.6.2017 12:32
Mac için Outlook 365 güncellendi!

Yayınlanan yeni ile birlikte kullanıcıları uzun süredir beklediği yeni özelliklere sonunda kavuştu. Mac için yayınlanan güncellemeyle Outlook 365'e artık ''Sonra Gönder'' özelliği resmen eklendi. Bu özellikle ile beraber kullanıcılar e-postalarını zamanlayarak diledikleri zaman gönderebilecekler.

Yeni eklenen özelliklere göz atmaya devam edecek olursak Microsoft, Mac kullanıcılarına e-postalarının iletilip iletilmediğine dair ileti bilgisi de gönderecek.

MAC İÇİN OUTLOOK 365'E YENİ GÜNCELLEME YAYINLANDI!

Mac kullanıcılarına her türlü kolaylığı sağlamak adına ince eleyip sık dokuyan Microsoft, yeni sunduğu özelliklerin arasında da hazır şablonları hizmete sokacak Bu şablonlar ise sürekli tekrarlanan ve benzeri e-postalar için kullanılabilecek. Böylece baştan sayfalar dolusu metin veya yazı yazmanıza gerek kalmayacak.

Buna ek olarak Gmail kullanıcıları da yayınlanan özelliklere yakın işlemler yapabilecekler. Gelen özellikler arasında G Suite'te şirket yöneticileriokundu bilgilerini etkinleştirebilir, ve e-postları zamanlayabilecekler. Ayrıca zamanladıkları e-postalar ise takviminize otomatik olarak ekleneceğinin de altını çizelim (Shift delete)

Böylelikle Windows kullanıcılarının sahip olduğu özellikleri Mackullanıcıları için de sunan devi böylelikle aradaki dengesizliği de ortadan kaldırmış oldu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mac için Outlook 365 güncellendi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN