İstanbul'da bir çift, corona virüse karşı kafalarına taktıkları şeylerle sosyal medyada olay oldu 'Karım isteyince...' | Video

İstanbul'da bir çift, corona virüse karşı kafalarına taktıkları şeylerle sosyal medyada olay oldu 'Karım isteyince...' | Video
04.04.2020 | 13:32

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

İstanbul’da corona virüsüne karşı kafalarına şeffaf çanta geçirerek sokağa çıkan çiftin görüntüsü görenleri şoke etti! Sosyal medyada da ilgi gören olayın kahramanı 50 yaşındaki adam, ''Eşim istedi, hanımın lafına karşı gelmek olur mu?'' içinde düştüğü durumun müsebbibini açıkladı.

İstanbul Bakırköy'de emekli hemşire ile eşi korona salgınından korunmak için sokağa kafalarına çanta geçirerek çıktı. Kafalarındaki çantalarla sokağa çıkan çift, görenleri şaşkına çevirdi. 50 yaşında olduğunu söylen adam , ''Eşim istedi, hanımın lafının üzerine karşı gelmek olur mu'' diyerek gülümsetti.


''Hanımın lafını dinlememezlik olur mu?''
Sokağa çıkmak için eşinin böyle bir önlemi zorla aldırdığını söyleyen adam, ''Eşim emekli ameliyat hemşiresi, böyle önlemleri iyi bilir. 1 yıl önce emekli oldu. Eczaneye ilaç almaya çıktım, tutturdu bende yanında geleceğim, bu çantaları da kafamıza takıp çıkacağız. Ne diyeceksin bir şey diyemiyorsun. Hanımın lafını dinlememezlik olur mu?'' dedi.

SON DAKİKA