SON DAKİKA! Kızına işkence uygulayan Nurcan Serçe olayında flaş gelişme! Emniyet harekete geçti... | Video

SON DAKİKA! Kızına işkence uygulayan Nurcan Serçe olayında flaş gelişme! Emniyet harekete geçti... | Video
06.02.2021 | 09:48

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Son Dakika Haberleri... Nurcan Serçe isimli annenin küçük kızının boğazını sıkarak boğmaya çalıştığı ve şiddet uyguladığı anlara ait dehşet görüntüleri sosyal medyada tepki çekti! Yürek yakan dayak görüntüleri için sosyal medya platformu Twitter'da 'Nurcan Serçe tutuklansın' başlığı açıldı. 3 ay önce yaşandığı iddia edilen olayın görüntülerin ortaya çıkıp sosyal medyada gündem olmasının ardından Nurcan Serçe’nin bugün gözaltına alındığı duyuruldu! Nurcan Serçe'nin ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldığı öğrenildi. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı da Kocaeli'nde Nurcan Serçe'nin kızına şiddet uyguladığı görüntülerle ilgili yazılı açıklama yaptı. İşte sosyal medyanın konuştuğu Nurcan Serçe isimli kadının küçük kızına şiddet uyguladığı o dehşet anları...

Sosyal medyada bir kadının çocuğuna şiddeti uyguladığı görüntüler büyük tepki topladı. Kadının kızını darp ettiği ve yüzüne yastık bastırdığı görüntüler adeta sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

KÜÇÜK KIZIN ÇIĞLIKLARI YÜREKLERİ DAĞLADI

İsminin Nurcan Serçe olduğu iddia edilen bir kadının çocuğuna uyguladığı görüntüler sosyal medyadan paylaşıldı. Görüntülerde bir kadının minik kızını darp ettiği ve yüzüne yastıkla bastırdığı görülüyor. Küçük kızın "anne" çığlıkları ise yürekleri dağlıyor.

ŞİDDET MAĞDURU ÇOCUKLAR KORUMA ALTINDA!

Binlerce kişi tarafından izlenilen görüntüler adeta sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Sosyal medya kullanıcıları "Nurcan Serçe tutuklansın" hashtagiyle paylaşımlarda bulundu. Paylaşımlarda İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü'ne de ihbarda bulunuldu. Kan donduran işkence görüntülerinin sosyal medyada gündem olmasının ardından Nurcan Serçe'nin bugün gözaltına alındığı duyuruldu!

BAKANLIKTAN AÇIKLAMA!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Kocaeli'nde Nurcan Serçe'nin kızına şiddet uyguladığı görüntülerle ilgili yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, söz konusu olayın Kocaeli'nde Temmuz 2020'de yaşandığı belirtilerek, şöyle denildi:

"Görüntülerdeki çocuğumuz ve kardeşleri, 21.07.2020 tarihinde haklarında alınan bakım tedbiri kararı ile ivedi olarak Bakanlığımız tarafından koruma ve bakım altına alınmışlardır. Çocuklarımız halen kuruluş bakımında ve devlet korumasındadır. Çocukların annesi N.S. hakkında ise adli süreç devam etmektedir. Hukuki süreç, avukatlarımız kanalıyla da takip edilmektedir. Her çocuğumuz biricik ve kıymetlidir. Çocuklarımızın fiziksel ve psikolojik gelişimini olumsuz yönde etkileyecek her türlü şiddetin her zaman karşısında durmaya, çocuklarımızı himaye etmeye devam edeceğiz."

SON DAKİKA