BUDO gelmeden İDO'dan kampanya geldi

Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) henüz seferlere başlamadan Marmara Denizi'nde rekabet şimdiden kendini gösterdi. İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), 2013 yılının bütün günlerinde kampanya yapacağını duyurdu. İDO, Pendik - Yalova arasında 5 liraya yolcu taşıyacak.

Giriş Tarihi: 5.1.2013 15:42
Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı hizmet veren BUDO'nun Ocak ayından itibaren Bursa - İstanbul arasında seferlere başlayacağı belirtilmişti. Seferler daha başlamadan İDO'dan kampanya haberi geldi. İDO'nun tüm dış hatlarda özel avantajlar sunan kampanyası, 7 Ocak – 31 Mart 2013 tarihleri arasında devam edecek. Tüm hatlarda kampanya için ayrılan biletlerin sayısı, yolcu koltukları için 156 bine, araçlar için 27 bin adete ulaşıyor.

PENDİK - YALOVA 5 LİRA

İDO'nun 7 Ocak – 31 Mart kampanyasında Pendik-Yalova ekonomi sınıfı yolcular için 5, araçlar için 15 TL; Yenikapı-Yalova ekonomi sınıfı yolcular için 5, araçlar için 24 TL; Yenikapı-Bandırma ekonomi sınıfı yolcular için 19, araçlar için 74 TL; Yenikapı-Bursa ekonomi sınıfı yolcular için 9, araçlar için 49 TL'lik özel fiyatlar belirlendi.

Ayrıca bu kontenjanların dolması durumunda, yine standart fiyatların daha altından aynı miktarda başka düşük seviyeli fiyatlar da kampanyaya dahil edildi. Business sınıfında da Yenikapı-Bandırma ve Yenikapı-Bursa hızlı feribot hatlarında aynı şekilde özel fiyat avantajları getiren promosyonlu 4 bin adet bilet satışa sunuldu. Bunlara ek olarak, araç içi yolcularda indirim; promosyondan alınan ucuz biletlerin artık sefer kalkış saatine 24 saat kalaya kadar yüzde 50 kesinti ile değiştirilebilmesi; ekonomi sınıfı biletlerde sefer kalkış saatine 12 saatten fazla varken uygulanan bilet değişiklik ve iade kesintisinin yüzde 15'ten yüzde 10'a düşürülmesi; VIP salon fiyatlarının düşürülmesi gibi çok sayıda ek avantajlar ve kolaylıklar da getirildi.

PAKSOY: YOLCULARIMIZI MEMNUN EDECEĞİZ

Kampanyaya ilişkin bilgi veren İDO Genel Müdürü Ahmet Paksoy, "İDO'yu ve yolcularımızın beklentilerini çok iyi biliyoruz. Yolcularımızın alışkanlıklarını ve şikayetlerini de biliyoruz. Bu yıl, tüm sene yapacağımız kampanyalarla yolcularımızı hep memnun edeceğiz. 2011'e kadar hangi fiyat ve hizmet politikasını benimsediysek, bugün de aynısını uygulayacağız. Hızlı, konforlu ve güvenli yolculuklarımızla, her bütçeye uygun hesaplı fiyat politikamızla, milyonlarca yolcuyu ağırlayan, Türkiye'nin gurur kaynağı deniz taşımacılık kuruluşu olmaya devam edeceğiz. İDO'da alışık olduğumuz; bize teşekkür edilmesidir. 2012'nin Kasım-Aralık aylarında düzenlediğimiz hesaplı bilet kampanyası yolcularımız tarafından büyük ilgi gördü. Bu kampanyadan 71 bin yolcu ve 12 bin araç sahibi faydalandı. Hesaplı bilet kampanyalarımız yıl boyunca sürecek." ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
BUDO gelmeden İDO'dan kampanya geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN