Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Marka konuşup puzzle yapacaklar

Giriş Tarihi: 21.3.2013 13:42

Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Endüstri Topluluğu’nun düzenlediği 9.Verimlilik Günleri kapsamında düzenlenen “Marka” konulu etkinlik kapsamında çok renkli bir aktivite hayata geçiyor.

3 gün süren etkinlik kapsamında hem marka konuşulacak hem de katılımcılarla beraber 2 bin parçalık puzzle yapılacak.

Türkiye'nin ilk puzzle üreticisi Perre-Anatolian, 20-23 Mart 2013 tarihleri arasında gerçekleşen Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Endüstri Topluluğu'nun düzenlediği 9. Verimlilik günleri kapsamında renkli bir aktiviteye imza atıyor. "Etkili ve Farklı Tanıtım, Pazarlama&Markalaşma Stratejileri Puzzle mı Lego Mu? Aslında Her İkisi de…" başlıklı oturumda Anatolian Puzzle ve Lego ürünleri ilham kaynağı olacak. Etkinlik kapsamında katılımcılarla beraber 2 bin parçalık puzzle da tamamlanacak.

Markanın birçok deseni içinde barındıran, çok renkli ve çok parçalı bir konu olduğunu adeta dev bir puzzle, bir o kadar da kolay şekillendirilebilecek, herkesin zihninde ayrı hatlara bürünen yapısıyla da aynı zamanda bir Lego gibi olduğuna dikkat çeken organizasyon yetkilileri, "Etkinliğimiz bu iki yönü de bünyesinde barındırıyor. Tüm parçalar bir araya geldiğinde çok renkli ve eşsiz güzellikte bir eser ortaya çıkacak" açıklamasını yaptı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Marka konuşup puzzle yapacaklar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN