Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"la oynayanların elleri yanacak"

Ekonomi Bakanı , daki yükselişe ilişkin, "Dolarla oynayanların bu manipülasyonu ellerinde patlayacak ve elleri yanacaktır. Çünkü Türkiye'nin böyle bir kaygısı yok, böyle bir sıkıntısı yok. Diledikleri kadar oynasın bir şekilde bu onların elini yakar" dedi

Giriş Tarihi: 5.3.2015 14:35 Güncelleme Tarihi: 5.3.2015 14:55
Dolarla oynayanların elleri yanacak
SAKIN OLA KANMAYIN!

ın artışında bankaların etkisinin olmadığını vurgulayan Zeybekci, "Çok cüzi miktarda manipüle eden bir ekip var. Bunların altını çizerek söyleyeyim, dolarla oynayanların bu manipülasyonu ellerinde patlayacak ve elleri yanacaktır. Çünkü Türkiye'nin böyle bir kaygısı yok, böyle bir sıkıntısı yok. Diledikleri kadar oynasın bir şekilde bu onların elini yakar. Vatandaşlarımıza şunu söyleyeyim, bunu oynayanlar, büyük şekilde bunu manipüle ederek bundan rant sağlamaya çalışanlara sakın ola kanmayın. Benim en büyük endişem odur zaten. 2001-2002'de dolarda 1.680'ler görüldükten sonra 1.1'e kadar düştüğünde sonra bizim ihracatımız bundan çok etkilendi, ihracatımız çok büyük zarar gördü.

Bu noktalardan sonra aşağı doğru trentlerde bu vatandaşımızı hakikaten üzer. Ben kimsenin üzülmesini istemiyorum. O yüzden Türkiye'de taşlar o kadar sağlam ki ne yapsanız bu taşlar yerinden oynamaz. Siyasi istikrarımız o kadar sağlamdır ki bu ülkenin sahipleri var, bu ülkenin aslanlar gibi bir lideri, aslanlar gibi bir başbakanı ve hükümeti var" açıklamasında bulundu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Dolarla oynayanların elleri yanacak"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN