Sabah medya gücünü halk adına kullanıyor

Giriş Tarihi: 22.4.2015 14:24
Sabah medya gücünü halk adına kullanıyor
Basın ve medya kuruluşları, ileri demokrasilerde, toplumun gözü kulağı ve sesi olmakla birlikte; aynı zamanda devletle toplumlar arasında köprü vazifesi görev önemli argümanlardandır. Demokrasiyi özümseyemeyen, sandık iradesine saygı göstermeyen yapılara karşı Sabah gazetesinin gücün medyası olmaktansa halk adına medyanın gücü olması biz okurlarını son derece memnun etmektedir.

ÖNEMLİ MİSYON

Ülkelerin gelişmişliği ve toplumların kalkınması ile ilkeli, dürüst ve tarafsız yayım yapan basın arasında bir ilinti görebilmekteyiz. İşte bu noktada Sabah Gazetesi çok önemli bir misyon yüklenerek bu sorumluluğun bilinci ile "dördüncü kuvvet" olma özelliğini çok başarı ile yerine getirebilmektedir. Yeni Türkiye yolunda 30 yıllık bir maziye sahip olan Sabah gazetesinin kamuoyu oluşturmak, kamu adına denetim görevini yerine getirmek, ilkeli ve objektif duruşuna saygımız sonsuzdur.

Bu vesile ile Sabah gazetesinin 30'uncu kuruluş yıldönümü kutlar; bu 30 yıllık serüvende emeği geçen kurucusundan, genel yayın yönetmenine, yazı işlerinden muhabirine, matbaa çalışanlarından dağıtıcılarına kadar en içten tebriklerim iletir, hayatını kaybetmiş olan çalışanlarına Allah'tan rahmet diler, nice başarı dolu uzun bir yayım hayatı dileklerimi iletirim.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sabah medya gücünü halk adına kullanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN