Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İnanlar Otomotiv'den engellilere büyük destek

Giriş Tarihi: 15.5.2015 10:39 Güncelleme Tarihi: 15.5.2015 10:39
İnanlar Otomotiv'den engellilere büyük destek

İnanlar Otomotiv ve İnanlar Sigorta engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

İnanlar Otomotiv 1. Engellileri Bilgilendirme Platformu; İnanlar Otomotiv, Sigorta ve İnanlar 2. El işbirliği ile 11 Mayıs Pazartesi günü Yenibosna Renault Plaza'da gerçekleştirildi.

İnanlar Otomotiv'in sosyal sorumluluk bilinci ile bu yıl ilkini düzenlediği etkinlikte, uzman konuklar ile engelli vatandaşları buluşturarak,
Otomotivde kendilerine tanınan özel yasal muafiyetler, avantaj ve zorunluluklarla ilgili konularda bilgilendirmeyi amaçladı.

Bu yıl ilki düzenlenen ve geleneksel hale getirilmesi planlanan "Engellileri Bilgilendirme Platformu"na; Türkiye Sakatlar Derneği Genel Sekreteri, Türkiye Sakatlar Derneği Fatih ve Gaziosmanpaşa Dernek Başkanları ve üyeleri katıldı.
Ayrıca Renault Tüketici Finansmanı, Vakıfbank, İş Bankası ve İnanlar Sigorta yetkilileri de bu anlamlı aktivitede yer aldılar.Araç alım sürecinde finanstan sigortaya kadar olan her aşama, konusunun uzmanları tarafından anlatıldı. Engelli vatandaşların tüm sorularına cevap bulduğu etkinlikte; engellilik durumuna göre araçlara hangi donanımların yaptırması gerektiği, engelliler için yasal zorunlulukların neler olduğu gibi birçok merak edilen konu ele alındı, detayları ile açıklandı.

Engellileri Bilgilendirme Platformu'nun yanı sıra İnanlar Otomotiv yöneticileri engellilere yönelik yeni organizasyonlar ve hizmetler planlıyor. Mail yoluyla düzenli bilgilendirme yaparak, etkinlikleri anında paylaşacak olan İnanlar Otomotiv, engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmaya ve her zaman onların yanında olmaya devam edecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnanlar Otomotiv'den engellilere büyük destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN