Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Peugeot Türkiye Genel Müdürü oldu

A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine 2017 tarihi itibarıyla atandı.

Giriş Tarihi: 14.11.2017 09:50
Peugeot Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç oldu

Şirketten yapılan açıklamaya göre, daha önce bu görevi yürüten Laurent Pernet ise kişisel sebeplerle PSA Grubu'ndan ayrılmaya ve profesyonel yaşamına yeni bir yön vermeye karar verdi.

Pernet'in yerine göreve başlayacak olan , direkt olarak ve Afrika Bölgesi'nde IOMT Direktörü Julien Montarnal'a bağlı olarak görev alacak.

20 yıldır Türk otomotiv sektörünün önemli kademelerinde yöneticilik yapan Anaç, kariyerine 1997 yılında başladı.

2001 yılında Satış/Pazarlama Müdürü pozisyonuna terfi eden Anaç 2004 yılında 2.El Satış ve Operasyon Müdürlüğü'ne atandı. 2005 yılında başka bir markada pazarlama müdürü olarak görev aldı.

Aynı markanın 2007-2014'de satış bölümü müdürü olarak çalışan Anaç, 2011 yılında Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Koordinatörü olarak görevine devam etti.

Son olarak 2014 yılından bu yana aynı marka çatısı altında Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan İbrahim Anaç, 2017 tarihi itibarıyla A.Ş. Genel Müdürü olarak göreve başlayacak.

1968 yılında 'da doğan ve 1990'da Ankara Polis Akademisinde üniversite eğitimini tamamlayan Anaç, ABD'nin Minnesota eyaletindeki Saint Thomas Üniversitesi'nde MBA ve Uluslararası İşletme alanında master yaptı ve 'da General Management Program'ını bitirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Peugeot Türkiye Genel Müdürü İbrahim Anaç oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN