Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akbank'tan girişimciye destek paketi

Girişimcileri desteklemek için bir dizi destek paketini hayata geçiren Akbank, bir yandan da finansman ve liderlik danışmanlığı veriyor

Giriş Tarihi: 5.12.2014
Akbank'tan girişimciye destek paketi
Akbank KOBİ Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, yeni bir işletme kurarak ticari faaliyetlerine başlamış olan girişimciler için "Girişimci Destek Paketi"ni hazırladıklarını söyledi. Oğuz, paket kapsamında girişimcilere kısa vadeli nakit ihtiyaçlarını anında karşılamak için Artı Para Kredisi, mal alımı ve diğer ödemeleri için çek karnesi ve Türkiye'de bir ilk olan 'Axess Business Girişimci'yi sunduklarını söyledi. Oğuz, 'Girişimci Destek Paketi' ile müşterilerin üç ay boyunca Akbank şubelerinden 10'ar adet havale, EFT işlemlerini ve çek tahsilatlarını, Akbank Direkt İnternet'ten de havale ve EFT işlemlerini sınırsız bir şekilde ücretsiz gerçekleştirebildiklerini dile getirdi.

Maddi ve mane vi destek

Diğer taraftan etkin girişimcilere maddi ve manevi desteği bir arada sunmayı hedefleyen Endeavor Türkiye girişimcilerine yönelik uygun teminat koşullarında, uzun vade, düşük faiz gibi avantajları içeren kredi havuzu oluşturduk. Yine Endeavor ile "Melek Yatırımcı" modeli hakkında KOBİ'leri bilgilendirdiğimiz ve girişimci şirketler ile bir araya gelerek liderlik, yönetim, girişimci finansmanı konularını tartıştığımız "iyi yatırım" ve "iyi girişim" zirvelerini gerçekleştirdik" diye konuştu.

Aile şirketlerine sertifika programı
Sabancı Üniversitesi ile birlikte girişimcilere yol göstermek, destek olmak ve eğitmek için başlattıkları 'Akbank Girişimci Geliştirme Programı'nı bu sene de gerçekleştirdiklerini belirten Oğuz, aile şirketlerine yönelik de üniversitenin Yönetici Geliştirme Birimi işbirliğiyle "Akbank Aile Şirketleri Akademisi"ni hayata geçirdiklerini, şirket sahibi ya da aile üyelerinin programa katılabileceğini kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akbank'tan girişimciye destek paketi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN