Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AirTies dünyayı kablosuz ağla sarıyor

Ar-Ge faaliyetlerini Türkiye'de yürüten AirTies, kablosuz ağlardaki yenilikçi ağ çözümlerini Sky Almanya ve Singapur Telekom şirketlerinin 50 milyonluk müşterilerine de sunmaya başladı

Giriş Tarihi: 31.5.2015
AirTies dünyayı kablosuz ağla sarıyor
Ar-Ge faaliyetlerini İstanbul'da yürüten AirTies, Türkiye'den dünyaya teknoloji ihracına devam ediyor. Ürettiği kablosuz ağ çözümlerini her ülkenin yaşam tarzına uygun şekilde sunan AirTies son olarak dünya devi Sky Almanya (Sky Deutschland) ve Singapur Telekom (Singtel) ile işbirliği anlaşması imzaladı. İşbirliği kapsamında AirTies Sky Deutschland'ın internet üzerinden TV izleme hizmeti sunduğu on-demand TV servisi Sky Anytime kullanıcılarına yayınları izleyebilmeleri için bağlantı cihazı (SC201 Wireless Connector) sağlayacak. Böylece Almanya ve Avusturya'da 3 milyona yakın Sky Anytime kullanıcısı AirTies sayesinde diledikleri film, müzik, TV programını internetten kesintisiz ve yüksek hızda izleyebilecek. Tamamen kablosuz çalışan ürün, kullanıcılar tarafından TV kumandası aracılığıyla kurulabilecek. Kullanıcı dostu, ufak, şık ve yüksek hizmet kalitesi sunan ürün sayesinde Sky Anytime kullanıcılarının eski televizyon kutuları, yepyeni AirTies teknolojisi ile donanmış ve hayata dönmüş oluyor.

3 MİLYON SKY EVİNDE

Sky şirketi ile işbirliklerinin ilk olarak Sky UK ile başladığını söyleyen AirTies Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Çelebi, "2012'de Sky UK ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğinin ilk yılında bu hizmetten yararlanan kullanıcıların sayısında çok büyük oranda artış oldu. Hizmetimizin, kullanıcılar tarafından ne kadar beğenildiği ve fayda sağladığı yönünde bize fikir veriyor. Sky Uk'in ardından Sky Italy ve Sky New Zealand ile de aynı anlaşmaları imzaladık. Şimdi de Sky Deutschland ile işbirliğine başladık" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AirTies dünyayı kablosuz ağla sarıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN