TÜRES gıda sektörünü halka desteğe davet ediyor

TÜRES Tüm Restoranlar Lokantalar ve Tedarikçiler Derneği Genel Başkanı Ramazan olarak tüm gıda firmalarının ve iş adamlarının nöbet yerlerini boş bırakmayan Aziz Milletimize yiyecek - içecek ihtiyacının karşılanması ve desteklenmesi konularında, üyemiz olsun veya olmasın tüm işletmeleri gereken desteği vermeye davet etti.

Giriş Tarihi: 25.7.2016 10:59
TÜRES gıda sektörünü halka desteğe davet ediyor

TÜRES Başkanı Ramazan yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Devletimize ve milletimize karşı yapılan sefih ve rezil "Darbe Kalkışması" Kahraman Emniyet Teşkilatımız ve Kahraman Milletimiz tarafından tarihin altın sayfalarına geçecek şekilde savuşturulurken; adeta, 'de bir İngiliz Komutanın kitabının satırlarında Kahraman Milletimizi tarif ettiği şekliyle: "Uzun yıllardır ordu komutanlığı yapıyorum. Başka milletlerin müdafaadan ümidi kestikleri durumda, bu millet taarruza geçiyor. Ben böyle bir şey görmedim." sözleri vuku bulmuştur.

Cennet Vatanımızı Ne Pahasına Olursa Olsun Koruyacağız…

Cumhur'un Başkan'ı Recep Tayyip Erdoğan ve diğer devlet büyüklerimizin darbe kalkışması sonrasında tehlikenin tamamen geçmediğini; devletimizi, cennet vatanımızı ne pahasına olursa olsun sokaklarda, meydanlarda nöbet tutmak suretiyle korumaya, kollamaya devam etmemiz gerektiği sında bulunmuş ve bu çağrı emir telakki edilerek 81 ilimizin meydanları milyonlarla ifade edilen rakamlarla Aziz Milletimiz tarafından doldurulmuştur.

Önce Sayın Cumhurbaşkanımız ve sonra Sayın Başbakanımızın yaptığı açıklamada "Gündüz işlerimizi yapacağız, gece vatanımızın nöbetini tutacağız, meydanları dolduracağız" ifadesinden hareketle TÜRES Tüm Restoranlar Lokantalar ve Tedarikçiler Derneği olarak, meydanları dolduran ve gün ağarana kadar nöbet yerlerinden ayrılmayan Aziz Milletimizin yiyecek içecek ihtiyaçlarını ücretsiz gideriyoruz.

TÜRES olarak Meydanlarda Nöbet Bekleyen Aziz Milletimizin Hizmetindeyiz…"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TÜRES gıda sektörünü halka desteğe davet ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN