TÜRKKEP ile e-Fatura ticari hayatı çok kolaylaştırıyor

TÜRKKEP Genel Müdürü Yüksel Samast, e-fatura hizmetini yasal geçerli güvenli arşiviyle birlikte, Türkiye'de ilk ve tek olarak vermeye başladıklarını söyledi

Giriş Tarihi: 11.12.2013
Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından oluşturulan, e-fatura uygulaması süreci başladı. Sonrasında, 421 sıra nolu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile zorunlu olarak belirlenmiş kurumlar, e-Fatura geçiş yöntemini Gelir İdaresi Başkanlığı'na bildirerek, e-Faturaya geçiş hazırlıklarına başladılar. Türkiye'nin lider KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) Hizmet Sağlayıcısı TÜRKKEP, elektronik belge biçiminde düzenlenen faturaların taraflar arasında dolaşımını güvenli kılan e-Fatura hizmetini ve onu destekleyen e-Arşiv hizmetini sunuyor. Uluslararası KEP standartlarıyla ve yasal güvenli arşiv altyapısıyla sunuyor. E-Fatura Özel Entegratörü TÜRKKEP'in sunduğu yapı ve hizmetler, Maliye Bakanlığı'nın standartları ile tamamen uyumlu olmasının yanı sıra KEP Hizmet Sağlayıcı özelliğinin getirdiği yüksek standartlar nedeniyle uluslararası en üst düzeyde güvenilirliğe sahip.

TASARU FLU ÇÖZÜMLER
Elektronik dönüşümün sürekliliğini inandıklarını söyleyen, TÜRKKEP Genel Müdürü Yüksel Samast, "KEP, e-Fatura ve e-Defter gibi birçok konuda sürekli gündemde olacağının bilinciyle kendini sürekli yenileyip geliştiren TÜRKKEP hızlı, başarılı, güvenli ve tasarruflu çözümleriyle iş dünyasının yasal geçerli iletişim ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamakta" dedi.

Semest
, " TÜRKKEP ile KEP veya e-Fatura uygulamalarını hayata geçirdiğinizde, elektronik dönüşüm çağının gerektirdiği yeniliklere hiç vakit kaybetmeden uyum sağlayabilir, iş yaşamınızda güvenle yol alabilirsiniz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TÜRKKEP ile e-Fatura ticari hayatı çok kolaylaştırıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN