Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sahibinden.com'da satılan bu ürünler görenleri şaşırttı

Giriş Tarihi: 20.4.2015 10:29
Sahibinden.com'da satılan bu ürünler görenleri şaşırttı

Sahibinden.com'da her gün ilginç ilanlar görmek mümkün. Bunlardan biri de ÖSYM'nin ücretsiz olarak verdiği sahibinden satılık ÖSYM kalemliği ve sahibinden satılık ÖSYM şekeri...

Milyonlarca kullanıcının ziyaret ettiği Sahibinden.com'da zaman zaman oldukça ilginç ilanlar görmek mümkün. Bu ilanlardan en fazla beğenilenler 'Efsane İlanlar' adı altında toplanırken, bazı ilanlar ise henüz bu kategoriye girmemiş olsa da oldukça dikkat çekiyor. Hayli ilginç ilanlar görenleri hem güldürüyor, hem de şaşırtıyor. İşte o ilanlardan bazıları...

SAHİBİNDEN ÇOK TEMİZ ÖSYM KALEMLİĞİ

Bir kullanıcı ÖSYM'nin sınava giren öğrencilere ücretsiz olarak verdiği kalemliği içinde bulunanlarla birlikte Sahibinden.com'da 40 TL'den satışa çıkardı. 15 Mart 2015'te verilen 'Sahibinden çok temiz ÖSYM Kalemliği' ilanının açıklama kısmında şu ifadelere yer verilmiş:

"ÖSYM'nin sınavda dağıttığı kutu eksizsizdir ve herşeyi 0 ayarındadır. Seneye girecekler heyecanılılar için deneme fasikül alarak (ücrete eklenerek Ygs deneme gonderebilirim çözerim diye almıştım ama çözmedim.) antreman yaparak heyecanını yenebilir. Zamanında 50 Tl vermiştim. Maddi durumum yüzünden satıyorum. Takas olur.Kutu İçeriği:

-2 adet kalem (1i hiç kullanılmamış)
-1 adet Silgi (2 kere kullanılmış)
-1 adet kalemtraş(Hiç kullanılmamış)
-3 adet şeker(açılmamıştır.)
-1 adet peçete(hasta olduğumdan 2 tanesini kullandım.)"

SAHİBİNDEN SATILIK OKUNMUŞ ÖSYM ŞEKERİ

Yine bir Sahibinden.com kullanıcısı ise ÖSYM tarafından yapılan sınavlara giren öğrencilere verilen kalemlikten çıkan şekeri 30 TL'den şatışa çıkardı. 25 Mart 2015'te Sahibinden.com'a yüklenen 'Sahibinden paketi açılmamış okunmuş ÖSYM şekeri' adlı ilanın açıklama kısmında şu ifadelere yer verilmiş:

"Böylesi heryerde bulunmaz,sadece sınava girenlere özel olan okunmuş naneli ösym sekeri... Sınava giricek olanlar için olmazsa olmaz.Alacak kişiye afiyet olsun allah zihin açıklığı versin"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sahibinden.com'da satılan bu ürünler görenleri şaşırttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN