Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Döviz Kurları bugün

Döviz kurları bugün ne kadar oldu? Dolar ve Euro kuru ve parite değeri, euro alış satış fiyatı ile Euro kuru 7 Ağustos 2015 tarihinde kaç lira oldu? değerleri haberimizde.

Giriş Tarihi: 7.8.2015 11:13
Döviz Kurları bugün
Hemen her kesim tarafından farklı amaçlar için takip edilen Günlük Döviz Kurları ekonomi değerlerinden bir tanesidir. Döviz kurları gerek yatırım yapanların, gerekse de ticaret yapanların yakından takip ettikleri piyasa değerlerinin başında gelmektedir. Günlük olarak ve gün içinde sürekli değişiklik gösteren döviz kurlarının değerlerindeki değişmelerin en fazla merak edilenleri dolar kuru ve Euro kurudur. Alış ve satış fiyatı olarak iki farklı değer üzerinden işlem gören döviz kurlarını vatandaşlar en çok Dolar kuru bugün ne kadar, , Euro alış, dolar kuru alış ve Euro kuru ne olur? gibi merak ederler. Güncel döviz kurları ile ilgili günlük değişimleri ajanshaber.com sitemizden takip edebilirsiniz.

7 Ağustos 2015 Cuma günlük döviz kurları haberimizin ayrıntılarında.

SERBEST PİYASA DOLAR KURU VE EURO KURU BUGÜN NE KADAR OLDU 7 AĞUSTOS CUMAMERKEZ BANKASI DÖVİZ KURLARI İÇİN TIKLAYINDöviz kurları Serbest Piyasa verileri olarak değerlenir ve bu değerler üzerinden işlem görürler. Döviz kuru, Çapraz kurlar ve çapraz kur hesaplama işlemleri ile Türk Lirası dışındaki paralar da parite cinsinden çeşitli değerlerle değenlendirilir. Ekonomi için büyük önem taşıyan kurların piyasa değerleri, serbest piyasa verileri ve kapalıçarşı ayaklı borsa verileri olarak iki farklı ölçüde belirlenmektedir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Döviz Kurları bugün
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN