Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Huzurlu İnşaat İstanbul'a Beylikdüzü'nden girdi

Anadolu'da iki binden fazla konut geliştiren Huzurlu İnşaat, İstanbul Beylikdüzü'nde yeni projeye başladı. Huzurlu Marmara projesi 90 milyon liralık yatırımla hayata geçiyor

Giriş Tarihi: 17.12.2015
Huzurlu İnşaat İstanbul'a Beylikdüzü'nden girdi
2009'dan bu yana Anadolu'nun çeşitli bölgelerinde 2 binden fazla konut inşa eden Huzurlu İnşaat, İstanbul'daki ilk projesi için Beylikdüzü'nü seçti. 90 milyon lira yatırım yapılan "Huzurlu Marmara" projesi, 500 konut ve ticari üniteden oluşuyor. Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı, proje için 2 yılda 27 dönüm arazi topladıklarını belirterek "Proje bu sürede İstanbul Belediyesi'nden ancak geçti. Şimdi 36 ayda teslim etmeyi planlıyoruz. Ama daha kısa sürecek gibi tahmin ediyoruz" dedi. Anadolu'ya site yaptıklarını vurgulayan Bıyıklı, Huzurlu Marmara'nın kendilerine referans olacağını kaydetti.

FİYATLAR ARTABİLİR

Huzurlu İnşaat Pazarlama Koordinatörü Ahmet Yılmaz Birpınar ise, projenin aynı zamanda bir tatil köyü gibi olduğunu aktardı. Birpınar proje ile ilgili şunları söyledi: "Zaten koşu parkuru, havuz gibi şeyler standart. Hatta bizde tuz odası da var. Tam destekli jeneratör ile elektrik kesintisi ortadan kalkıyor. Aidatlar 250-300 lira arasında olacak. Şu an lansman aşaması olduğu için fiyatlar düşük. Ancak fiyatların 1 milyon liraya ulaşacağını düşünüyorum." 18 bin 320 metrekare inşaat alanı üzerindeki projede, 2+1, 3+1 ve 4+1'den oluşan üç tip daire bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Huzurlu İnşaat İstanbul'a Beylikdüzü'nden girdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN