ilginç satılık ilanı!

" satılık" cümlesinin hayatımızın her alanında karşımıza çıktığı şu yüzyılda, trafik sigortası karşılığında otomobilini satacak birini göreceğimi tahmin edemezdim. Bu da oldu. Batman'da bir vatandaş bin 600 lira gelen trafik sigortası karşısında ne yapacağını bilemeyip "Sigorta masrafını ödeyene arabayı veririm" dedi. Sahibinden sigorta ücreti karşılığında satılık otomobil!

Giriş Tarihi: 22.1.2016 15:37 Güncelleme Tarihi: 22.1.2016 16:09
Sahibinden ilginç satılık ilanı!

Batman'da iki yıl önce 2 bin 100 TL'ye aldığı Toros marka aracına bin 600 TL trafik sigortası bedeli çıkartıldığına dikkat çeken vatandaş, sigorta bedelini ödeyene aracını satacağını kaydetti.

"ARAÇ KADAR SİGORTA BEDELİ VAR"

Batman'ın Sason ilçesinde ikamet eden Cüneyt Yaman, iki ay önce 2 bin 100 TL'ye Toros marka araba aldığını söyledi. Aracının trafik sigortasını ödemek için bir firmaya gittiğini ifade eden Yaman, kendisine çıkarılan fiyat konusunda şaşkınlık yaşadı. 3-4 sigortacı gezdiğini ve en düşük bin 600 TL'lik fiyat çıkarıldığını anlatan Yaman, "Öğrenciyim, üniversite okuyorum. Benim bu parayı ödeyecek durumum yok. Bu nedenle aracı sigorta bedeli karşılığında satıyorum. Neredeyse araç kadar sigorta bedeli var. Ben de ucuz araba buldum diye sevinmiştim" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sahibinden ilginç satılık ilanı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN