HalkBank

Türkiye'nin en iyi haber sitesi

BİM'in gücü ofislere uzanacak

Topbaş Ailesi, perakende sektöründe BİM'le yakaladığı etkinliği Avansas markasıyla ofis malzemeleri pazarında arayacak.

Giriş Tarihi: 11.7.2012 15:02
Büyük, küçük her tip şirkete ofis malzemeleri alanında hizmet veren,Avansas düzenlediği bir basın toplantısı ile yeni iş konsepti ve iş hedefleri hakkında bilgileri kamuoyu ile paylaştı.

Avansas, 3 ila 4 milyar TL arası olduğu tahmin edilen Türkiye ofis malzemeleri pazarındaki payını giderek artırıyor. Şirket, 2015 pazar payı hedefini yüzde 10'a, satış hedefini ise 400 milyon liranın üzerine çıkardı. Avansas uzun vadede ise pazar payını yüzde 35'e, cirosunu 1 milyar TL'ye yükseltmeyi hedefliyor.

Perakende, tekstil ve inşaat sektörlerinde yatırımları ile tanınan Peker Ailesi tarafından kurulan Avansas, 2011 yılı itibariyle BİM'le perakende sektöründe başarılı olan Topbaş Ailesi'ni de yatırımcıları arasına kattı.

Avansas, kurumsal müşterilerine yerel ve uluslararası markalardan oluşan 8 ana ürün kategorisinde toplam 7.000 farklı ürün sunmayı hedefliyor. Şirketin ürün kategorileri kâğıt, mürekkep, toner, gıda, ofis makineleri, teknoloji, aksesuar, mobilya ve temizlik ürünlerinden oluşuyor.

Ofis ihtiyaçları için Avansas'ın internet internet sitesi www.avansas.com üzerinden sipariş verilebileceği gibi, şirketin satış ekibi de irtibat kurarak hizmet verebiliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
BİM'in gücü ofislere uzanacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN