Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den aidatsız

Türkiye, geliştirdiği yeni HSBC Concept ile kredi kartı aidatı ödemekten şikayetçi olan müşterilere ulaşmayı hedefliyor.

Giriş Tarihi: 16.5.2013 15:29
Concept için ücreti ve yıllık aidat ödenmeyecek. HSBC Concept kredi kartı sahipleri ayrıca taksit ve nakit puan imkanından faydalanırken, seçtikleri kampanya ve hizmetlerden yararlandıkça ödeme yapacak.

HSBC Concept kredi kartını hayata geçiren HSBC Türkiye, alışılagelmiş sektör dinamiklerinin dışına çıkarak, kredi kartı pazarına farklı bir boyut getirdi. HSBC Concept sahipleri kart ücreti ve yıllık aidat ödemeyecek. HSBC Concept kredi kartı ile ayrıca kart gönderim ücreti, işlemsizlik ücreti gibi ilave ücret veya masraflar da alınmayacak. HSBC Concept sahipleri artı taksit, taksit erteleme ve NakitPuan kampanyalarından faydalanabilecek ve tamamen kendi tercihleri doğrultusunda ek ücret ödeyecek.

HSBC Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Taylan Turan yeni kredi kartına ilişkin yaptığı açıklamada, "Müşterilerimize şeffaf, açık ve içten hizmet verme ilkemiz doğrultusunda bir süredir yeni ürünler geliştiriyoruz. KrediNet ile başlattığımız bu stratejinin son örneği olarak içi dışı bir HSBC Concept kartı piyasaya sunduk. HSBC Concept kart sahipleri diledikleri gibi alışveriş yapıp, taksit fırsatlarından faydalanacak ve harcamalarının karşılığında NakitPuan kazanacak. Eğer artı taksit, taksit erteleme ve NakitPuan kampanyalarından faydalanmak isterlerse, tamamen kendi tercihleri doğrultusunda ek ücret ödeyecekler. Böylece müşterilerimiz hangi hizmete ne kadar ilave ödeme yaptıklarını önceden bilecek. Bu ödemelerini aylık kredi kartı ekstrelerinden takip ederek, HSBC Concept'e özel ödedikleri ücretler toplamını görebilecekler. Müşterilerimiz HSBC Concept kart ile artık tercihleri doğrultusunda kendi kredi kartlarını istedikleri gibi şekillendirebilecek" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HSBC'den aidatsız kredi kartı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN