Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türk Telekom’un Kars çıkarması

Türk Telekom Genel Müdürü (CEO) Tahsin Yılmaz, genel müdür yardımcıları, danışmanları ve 12 bölge müdürü ile Kars ilinde genel müşteri memnuniyeti ve yatırım çalışmalarının değerlendirildiği toplantı gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 26.11.2013 09:07
Türk Telekom'un Genel Müdürü Tahsin Yılmaz, Kars'ta gerçekleştireceği bölge müdürleri toplantısı öncesi Kars Valisi Eyüp Tepe'yi ve daha sonra da Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş'u ekibi ile birlikte makamında ziyaret etti.

Ziyaretlerde Türk Telekom'un Kars çalışmaları hakkında bilgi veren Genel Müdür Tahsin Yılmaz, Türkiye'nin tamamını Fiber'e dönüştürmeye çalıştıklarını ifade ederek, "Türkiye'nin dijital altyapısını biz kurduk ve yaptığımız yatırımlarla en ileri teknolojilere hazır hale getirdik. Bizim için şimdi, bu altyapı üzerinden yaşamı dönüştürme, hayatın her alanında dijital çözümleri üretme zamanı. Türk Telekom olarak çalışmalarımızı 'Dijital Yaşam Dönüşümü', 'Müşteri Memnuniyeti' ve 'Bölgesel Büyüme' üçgeni üzerinde yükselen '3D' vizyonumuzla sürdürüyoruz. Eğitim, sağlık, eğlence ve enerji alanları dahil olmak üzere birçok alana değer katan teknolojilerin geliştirilmesinde öncülük ediyor, en gelişmiş dijital altyapı üzerinde çalışan uygulama ve çözümlerle akıllı şehirlerin oluşumuna katkıda bulunuyoruz. Ülkemizde dijital dönüşümü gerçekleştirmeyi hedefliyor ve yatırımlarımızı da bu çerçevede sürdürüyoruz" dedi.

Kars Valisi Eyüp Tepe de yaptığı konuşmada, Türk Telekom'un haberleşme ve iletişimi sağlama gibi önemli ve stratejik bir görev icra ettiğini, bu görevi yürütürken de dağ taş demeden her haneye hizmet götürdüğünü ifade ederek, "Bu hizmetinizi kolaylaştırmak için biz de elimizden geleni yapmaya gayret ediyoruz" dedi.

Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş ise, Türk Telekom ile Kars'ta çok uyumlu çalıştıklarını ve Türk Telekom'un çalışmalarından ve hizmetlerinden Kars olarak memnun olduklarını ifade etti.

Türk Telekom Genel Müdürü Tahsin Yılmaz'ın vali ve belediye başkanı ziyaretlerine Ak Parti Kars Milletvekilleri Prof. Dr. Yunus Kılıç ve Ahmet Arslan'ın yanı sıra Türk Telekom Genel Müdür Yardımcıları da eşlik etti.

Tahsin Yılmaz ziyaretlerin ardından, Türk Telekom Kars Santral Binasında genel müdür yardımcıları, genel müdür danışmanları, direktörler ve 12 bölge müdürü ile Türkiye'deki son yatırımlar ve çalışmaların değerlendirildiği 5 saatlik bir toplantı gerçekleştirdi.

Kars ziyaretinin ikinci gününde ise Türk Telekom Kars İl Müdürlüğü'nü beraberindeki heyetle birlikte ziyaret eden Tahsin Yılmaz, İl Müdürü Ali Aktoprak'tan ve çalışanlardan bilgi aldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türk Telekom’un Kars çıkarması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN