Otomotivin yıldızları ödüllendirildi

Giriş Tarihi: 31.3.2014
Ford Otosan ve tedarikçilerinin buluştuğu "İmalatçılar Zirvesi"bu sene geçtiğimiz günlerde "Global Başarı İçin El Ele" sloganı ile gerçekleştirildi. Ford Otosan, yaptığı değerlendirmeler sonucunda 10 imalatçısının başarılarını ödüllendirdi. Altın Yıldız Ödülü'ne layık bulunan Magneti Marelli Mako, Bosch Fren ve Yıldız Kalıp'a ödülleri, Koç Holding CEO'su Turgay Durak tarafından verildi. Gümüş Yıldız Ödülleri, Koç Holding Otomotiv Grup Başkanı Cenk Çimen tarafından Hayes Lemmer İnci, Sakarya İz Reklam ve Ficosa'ya verilirken, Bronz Yıldız'la ödüllendirilen Valeo Otomotiv, Halla Automotive Climate Systems ve MGI Coutier, ödüllerini Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün'ün elinden aldılar. Özel Teşvik Ödülü ise Ford Otosan Genel Müdür Başyardımcısı Will Periam tarafından Şahinkul Makine'ye verildi.

YENİ YATIRIMLAR VAR
Ödül töreninde tedarikçilere seslenen Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, "Ticari araç yılı ilan ettiğimiz 2014 ilk ayında Transit'in yeni neslini devreye aldık. Sektörün yanısıra, Türkiye ekonomisinin büyümesine ve gelişmesine katkı sağlayan Transit'i 23'ü yeni, toplam 106 ülkeye ihraç edeceğiz. 2014 yılındaki lansmanlarımıza, dünyadaki tek üretim merkezi olduğumuz Yeni Courier ile devam edeceğiz" dedi.

TEDARİKÇİ İŞBİRLİĞİ
Ford Otosan Genel Müdür Başyardımcısı Will Periam toplantıda yaptığı konuşmada, "Ford'un, tedarikçileriyle kurduğu sürdürülebilir ilişki, siz tedarikçilerimiz için de büyüme ve rekabet konusunda fırsatlar yaratıyor. Yeni Transit'in, ABD'deki üretimine parça ihraç edeceğiz. Bunu da Türkiye'deki 47 tedarikçilerimizle yapacağız" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Otomotivin yıldızları ödüllendirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN