Erdoğan'dan ananas eleştirisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan TÜSİAD YİK toplantısında bölgesel ve ekonomik konular hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 17-25 Aralık darbe girişimine değinen Erdoğan, Fetullah Gülen'in ses kayıtlarına yansıyan "ananas-tespih ilişkileri"ni eleştirdi. Mustafa Koç'un bu eleştirileri sessizce dinlemesi dikkat çekti.

Giriş Tarihi: 18.9.2014 15:42
TÜSİAD'ın Yüksek İstişare Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçmişte yaşanan hadiselerden örnek vererek son zamanlarda yaşananların Türkiye'yi eski Türkiye'ye götürmek isteyenlerin planı olduğunu söyledi. Gezi ve 17-25 Aralık gelişmeleriyle alakalı İş dünyasına sitem de bulunan Erdoğan, kendilerini kıyasıya eleştirenlerin ''Ananas'' ve ''Tespih'' konularında neden ağızlarını bıçak açmadığını da sordu. Erdoğan, hukuk sisteminin içine sızmış paralel yapıya karşı bugün ilk defa iş dünyasından da etkili bir ses duyduğunu belirtti.

Erdoğan, şunları söyledi:


'ANANAS' VE 'TESPİH'E SES ÇIKARMADILAR

17-25 Aralık operasyonları ise bir darbe girişimi idi amaç ise eski Türkiye'ye geri dönmekti. Bizi kıyasıya eleştirenlerin ''Ananas'' ve ''Tespih'' konularında ağzını bıçak açmadı. Bu ihanet çetelerine kimse sesini çıkarmadı tam tersine bunlara gizliden kol kanat germeye çalıştılar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan'dan ananas eleştirisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN