KOBİ'lere çifte kredi

VakıfBank KOBİ'lere özel iki yeni fırsatı hayata geçiriyor. 2015'e Erken Merhaba Kredisi' ile de dönemsel nakit sıkıntısı yaşayan KOBİ'lere dört ay ödemesiz ve 60 aya varan vadelerle 100 bin TL'ye kadar kredi fırsatı var

Giriş Tarihi: 23.9.2014
VakıfBank KOBİ'lere ''Hesap Ortada Kredisi" ile yüzde 0'dan başlayan faiz oranları, 3 aya kadar ödemesiz dönem ve 36 aya varan vadelerle 50 bin TL, "2015'e Erken Merhaba Kredisi" ile de dönemsel nakit sıkıntısı yaşayan KOBİ'lere 4 ay ödemesiz ve 60 aya varan vadelerle 100 bin TL'ye kadar kredi fırsatı sunuyor. VakıfBank, KOBİ'lere sunduğu avantajlı kredi paketlerine iki yeni ürün daha ekledi. KOBİ'lere uygun koşullarda nakit desteği sağlayarak, sonbahar aylarını rahat geçirmelerini amaçlayan VakıfBank'ın "KOBİ'lere Hesap Ortada Kredisi" yüzde 0'dan başlayan faiz oranları ile ayda bir veya 3 ayda bir eşit taksit ödemeli seçenekleri sunuyor.

60 ay vade var

VakıfBank'ın KOBİ'lere sunduğu bir diğer yeni kredi de "2015'e Erken Merhaba Kredisi". KOBİ'ler bu krediyle yaklaşan Kurban Bayramı ve yeni yıl sevincini erkenden yaşayabiliyor. KOBİ'lere "2015'e Erken Merhaba Kredisi" ile KOBİ'ler 100 bin TL'ye kadar krediyi 60 ay vade ve indirimli faiz oranları ile kullanabiliyor.

Girişimciye 4 ay ödemesiz kredi fırsatı
Vakıfbank'ta yılsonuna kadar sürecek olan kampanya kapsamında, KOBİ'ler isterse krediyi 4 ay ödemesiz şekilde kullanarak taksit ödemelerine 2015 yılında başlayabiliyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KOBİ'lere çifte kredi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN