Avea Müzik ile dünyanın müziğine kulak verin!

Avea hayata geçirdiği yeni uygulamalarıyla müzik dinlemeyi konforla bir araya getiriyor. Avea Müzik servisi ve mobil uygulamaları kullanıcılara eşsiz bir müzik deneyimi sunuyor

Giriş Tarihi: 16.1.2015
Avea Müzik ile dünyanın müziğine kulak verin!
Müziğin insan hayatındaki önemini bilen Avea, mobil teknolojilerdeki gelişimle birlikte müziğe erişimin kolaylaşması için önemli adımlar atmayı sürdürüyor… Avea hayata geçirdiği yeni uygulamalarıyla, akıllı cihaz sahiplerinin diledikleri şarkıyı diledikleri dakika rahatça dinlemelerini sağlıyor. Abonelerinin hayatının her anını güzelleştirmek için çalışan Avea, bu amaç doğrultusunda oluşturduğu Avea Müzik servisi ve mobil uygulamalarıyla kullanıcılara eşsiz müzik deneyimi sunuyor.

Top20, En Yeniler, Listeler ve çok daha fazlası!


Uygulamay ı ilk kez deneyimleyecek kullanıcılar için gelen öğretici ekranların ardından kullanıcılar, "Keşfet" ekranına yönlendiriliyor. Bu ekrandan kullanıcılar Top 20, En Yeniler ve Listeler bölümlerine hızlıca ulaşarak, uygulamanın diğer sekmelerine rahatlıkla geçiş yapabiliyorlar. Kullanıcılar yine aynı şekilde listeler bölümünde her moda uygun ve özel olarak hazırlanmış listeleri görüp dinleyebiliyor ve isterlerse kendi listelerini kolayca oluşturabiliyorlar.

7/24 kesintisiz müzik keyfi!


Avea Müzik uygulamasının akıllı arama fonksiyonu sayesinde, yalnızca ilk üç harf girişi yapıldıktan sonra ilgili kelimeyi barındıran "sanatçı adı/ şarkı adı / albümler" sonuç ekranına düşüyor. "Radyolar" sekmesinde ise 7/24 kesintisiz müzik dinleme imkânı sağlayan farklı kategorilerdeki radyo kanalları kullanıcıların beğenisine sunuluyor. "Fazlası" sekmesi altında yer alan "Profilim" sayfasında ise, kullanıcılar paket bilgilerine erişip, Facebook & Twitter hesaplarını uygulamaya entegre edilebiliyorlar. Fazlası sekmesi altında ayrıca kullanıcıların en yeniler ve popüler kategorileri altında seçerek izleyebileceği yüzlerce video klip, müzik dünyası ile ilgili en son haberler, konser ve diğer etkinliklerle ilgili bilgiler, müzik dünyasından ünlüler ile yapılan röportajlar ve telefonunu arayanlara standart çalma sesi yerine diledikleri şarkıyı dinletebilecekleri "Ringa" servisi yer alıyor.

Çevrenizde kim ne dinliyor?


Avea Müzik uygulamasının en interaktif fonksiyonlarından biri olan "Yakınımdaki Şarkılar" özelliği ile kullanıcılar, çevrelerindeki diğer Avea Müzik kullanıcılarının o anda hangi şarkıyı dinlediklerini görebiliyorlar ve harita üzerindeki şarkıyı anlık olarak kendileri de dinleyebiliyorlar. Kullanıcı, çalma listesi oluşturduğu takdirde, ileri veya geri tuşları aracılığıyla başka şarkılara geçiş yapabiliyor. Diğer müzik uygulamaları gibi, Avea Müzik de arka planda çalışma özelliğini sürdürüyor. "Paket Satın Al" butonunun sol tarafında bulunan "Fazlası" butonuna basıldığı durumda çalan şarkıyı çalma listesine ekleme, ilgili şarkının tüm albümlerinin bulunduğu ya da çalan şarkının bulunduğu albüm sayfasına gitme ve şarkıyı ringa yapma fonksiyonlarına ulaşılabiliyor. Ayrıca kullanıcılar dinledikleri şarkıyı Facebook, Twitter ya da e-posta aracılığıyla arkadaşları ile paylaşabilirler. Böylece dinledikleri şarkıları arkadaşlarının da ücretsiz olarak dinlemesini sağlayıp, müzik keyiflerine ortak edebilirler.

Avanta jlıpaketler Avea Müzik'te!


Avea Müzik'te kesintisiz müzik keyfi için kullanıcılar, haftalık 0,99 TL karşılığında platformda yer alan tüm şarkıları aylık SINIRSIZ dinleyebiliyorlar. Şarkıları akıllı telefonuna, tabletine veya bilgisayarına indirmeyi tercih edenler için ise, uygun fiyatlarda farklı kapsamlarda indirimli paketler bulunuyor. Servisin SINIRSIZ müzik dinleme ve ayda 250 yerli şarkı indirme hakkını bir arada sunan "Mega Müzik Paketi" ise %50 indirim ile 4,99 TL karşılığında dinleyicilerin beğenisine sunuluyor. Kullanıcılar, Avea Müzik uygulamasının yanı sıra, müzik keyiflerini dilerlerse www.aveamuzik.com web ve mobil siteleri üzerinden de sürdürebiliyorlar. Abonelerinin hayatın her anından keyif almasını amaçlayan Avea, Avea Müzik servisiyle bu amacına uygun olarak hareket etmeyi sürdürüyor. Uygulama sayesinde Avea aboneleri diledikleri zaman kaliteli müzik deneyimine yasal yollar üzerinden, çeşitli ve hesaplı paketler ile ulaşıyorlar
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Avea Müzik ile dünyanın müziğine kulak verin!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN